Auto nuoma: būkite mobilūs bet kokiu atveju!

auto nuoma

auto nuomaPrisipažinkite: retkarčiais patingite ir į už poros žingsnių esančią parduotuvėje keliaujate ne pėsčiomis, tačiau sėdate į automobilį. O ką jau kalbėti apie mobilumą miesto, šalies viduje ar net užsienio teritorijoje. Ką darytumėte, jog, dėl vienų ar priežasčių, kas nors išplėstų iš rankų vairą? Vieni pradėtų analizuoti viešojo transporto maršrutus ir grafiką, o kitiems pasitarnautų… auto nuoma. Tai – paslauga, kuria noriai naudojasi ne tik į Lietuvą atvykę užsieniečiai, bet ir vietiniai gyventojai, tam tikrą laiką neturintys galimybių naudotis nuosava transporto priemone.

Auto nuoma – tai galimybė disponuoti nuomota transporto priemone Lietuvos bei kitos Europos šalių teritorijoje, vadovaujantis sutartyje numatytomis sąlygomis. Priklausomai nuo nuomos parų skaičiaus, auto nuoma gali būti trumpalaikė (paprastai nuo vienos paros) bei ilgalaikė (priklausomai nuo konkretaus nuomos punkto nustatyto minimalaus parų skaičiaus). Paprastai ilgesniam nuomos laikotarpiui taikoma mažesnė paros kaina. Į automobilio nuomos kainą įeina:

  • Automobilis;
  • Draudimas (civilinės atsakomybės ir KASKO);
  • Nustatytas kilometražo dydis per parą;
  • Techninė pagalba kelyje ištikus nenumatytiems nesklandumams;
  • Vairuotojo paslaugos (kai kurios auto nuomos bendrovės šią paslaugą apmokestina; esant poreikiui, suteikiama galimybė samdyti daugiau vairuotojų).

Galimos ir kitos paslaugos, už kurias reikia mokėti papildomai pagal nustatytus įkainius:

  • Automobilio pristatymas ir pasiėmimas klientui patogioje vietoje. Jei klientas neturi galimybės pats atsiimti transporto priemonės nuomos punkte, už papildomą mokestį automobilis pristatomas į nurodytą vietą. Esant poreikiui pasinaudoti šia paslauga savaitgaliais ir po darbo valandų, paprastai taikomi aukštesni tarifai.
  • Degalai. Degalai į automobilio nuomos kainą neįeina. Jei automobilis klientui pristatomas pilnu baku, toks pat turi būti grąžinimas. Sumokėjus papildomai, galima automobilį grąžinti ir tuščiu baku.
  • Papildoma įranga automobyje. Klientas, sumokėjęs papildomai, gali gauti automobilinę vaiko kėdutę, bagažinę ant stogo, navigaciją ir kita.
  • Kelionės organizavimo paslauga. Pasitikimas iš oro uosto, pagalba orientuojantis svetimame mieste ar šalyje, viešbučių rezervacija, gido ir vertėjo paslaugos, lankytinų objektų pristatymas ir panašiai – paslaugos, itin naudingos klientams iš užsienio.

Auto nuoma suteikia galimybę Jums išlikti mobiliam bet kur ir bet kada. Tiesa, reikia nepamiršti, jog pasirašydami nuomos sutartį, Jūs prisiimate atsakomybę laikytis išdėstytų taisyklių, būti pareigingu bei atsakingu vairuotoju, besivadovaujančiu Kelių eismo taisyklėmis.

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *