Kaip gauti paskolą dirbant užsienyje: 4 žingsniai

kaip gauti paskolą dirbant užsienyje

kaip gauti paskolą dirbant užsienyjeNuosavo būsto pirkimas – vienas svarbiausių gyvenimo pirkinių, reikalaujantis didelių išlaidų. Buto pirkimui ieškome gerai apmokamo darbo. Dėl šio tikslo dažnas lietuvis keliauja dirbti į užsienį. Jei galvojate, kaip gauti paskolą dirbant užsienyje, patariame laikytis keturių žingsnių sistemos. Nekilnojamojo turto brokeriai primena, kad nuosavo būsto įsigijimas – atsakingas procesas, nemėgstantis skubos. Racionaliai įvertinkite savo pasirinkimo privalumus ir trūkumus, kad vėliau netektų gailėtis.

1. Įvertinkite savo galimybę skolintis

Jei nusprendėte pirkit būstą, įvertinkite savo (ir savo šeimos) finansines galimybes. Jei naujų namų įsigijimui ketinate imti paskolą, pagalvokite, ar paskolos išmokėjimas netaps sunkiai pakeliama finansine našta. Dažna klaida – neracionalius atlygio įvertinimas. Jūsų gaunama alga skirta ne tik paskolos mokėjimui, bet ir kasdienių poreikių tenkinimui – maistui, aprangai, atostogoms ir t. t. Galiausiai, negalima pamiršti ir neplanuotų išlaidų, pvz., automobilio remonto ar ligos. Pinigų reikės ir komunalinių išlaidų mokėjimui, telefono sąskaitų apmokėjimui, kurui ir pan. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su kredito unijų darbuotojais, kurie įvertins jūsų gaunamas pajamas ir padės priimti objektyviausią sprendimą.

2. Išsirinkite patikimą kredito uniją

Atskiros kredito unijos kelia individualius reikalavimus paskolos gavėjui, todėl skirkite laiko pokalbiui su kredito unijų vadybininkais, kad išsirinktumėte jūsų poreikius atitinkantį paskolos teikėją. Jei gyvenate užsienyje ir į Lietuvą grįžtate gana retai, rekomenduojame įvertinti ir tokius aspektus kaip formalumų tvarkymo greitis. Jūsų patogumui dalis kredito unijų siūlo itin palankias skolinimosi galimybes, teikia būsto administravimo paslaugas, padeda namus išnuomoti, kol gyvenate ne Lietuvoje.

3. Suraskite jūsų lūkesčius atitinkantį būstą

Kai nusprendėte, kiek galit skirti būstui ir kuri kredito unija atitinka jūsų pageidavimus, pradėkite svajonių namų paiešką. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, pirkėjai gali įsigyti tiek senos, tiek naujos statybos būstus. Jei namų paieškai neturite laiko arba negalite dažnai grįžti į Lietuvą, rekomenduojame bendradarbiauti su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie atrinks konkrečiai jums tinkančius būstus ir pateiks aktualius pasiūlymus.

4. Sutvarkykite teisinius formalumus

Paskutinis žingsnis – teisinių formalumų ir dokumentų tvarkymas. Dokumentų parengimas gali užtrukti, ypač tuo atveju, jei šioje srityje neturite atitinkamų žinių. Kad išvengtumėte problemų ir būtumėte tikri procesų tvarkingumu, bendraukite su patikima kredito unija, kuri užtikrins sklandų ir greitą darbų vykdymą.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *