Varšuva – modernus Europos didmiestis

pigūs skrydžiai į Varšuvą

pigūs skrydžiai į Varšuvą

Lietuva – namai, gimtinė, savas kraštas. Graži savo giriomis, upėmis, miškais bei kalvomis. Gerbiame savo praeitį ir dėkojame jai, jog galime būtai tais, kuom dabar esate. Nuotykių, dažniausiai, ieškome tūkstančiais kilometrų nuo namų ir net nepagalvojame, jog puikias atostogas galime susikurti visai čia pat.

Architektūra, teatrai, muziejai, kultūra – kaimynė Lenkija. Didelė savo plotu, tačiau jauki šalis. Vien Lenkijos sostinės Varšuvos senamiestis padaro įspūdį savo architektūra. Čia yra ir aikštė, kurioje verda įdomus ir gan meniškas gyvenimas. Čia galima rasti nuo šokėjo iki dainininko, nuo gitaristo iki dalininkų ar žonglierių. Gausybė kavinukių sukuria jaukia atmosferą, tad didingame mieste nesijauti vienas ir pamirštas. Taip pat čia įsikūręs Koperniko mokslo centras leis prisiliesti prie įdomiausių mokslo išradimų. Varšuvoje galima jausti istorinę atmosferą.

Čia rasite sienos fragmentą iš buvusios žydų geto sienos, muziejų, kuris sukonstruotas taip, lyg galėtumėte iš tiesų “patekti į žydo kailį” – pasėdėti jo mokyklos suole, vaikščioti geto gatvėmis. Jei istorijos jums per akis, Lenkija gali pasiūlyti ir pakrantę, kurios paplūdimyje švelnus smėlis ir daugybė skėčių nuo saulės – vasarą čia verda tikras kurortinis gyvenimas. Varšuva nuo Vilniaus nutolusi vos 450 kilometrų, tačiau mašina keliauti tai vis vien nemažas laiko tarpas. Puikiausia yra tai, jog vis dažniau pasitaiko pigūs skrydžiai į Varšuvą, kurie yra trumpi ir patogūs. Aplankyti Varšuvą galite ir savaitgali, kadangi skrendant sutaupysite begales laiko, kuris, kitu atveju, būtų “sunaudotas” važiavimu automobiliu. Pigūs skrydžiai į Varšuvą yra puikus pasirinkimas norintiems ištrūkti bent trumpam ir pasimėgauti menu, kultūra, architektūra, istorija. Lenkijos sostinė – atsinaujinęs ir modernus Europos didmiestis, kuris dydžiu ir svarba pralenkia daugelį Rytų Europos šalių sostinių.

Nors ir nuo Vilniaus automobiliu Varšuvą galima pasiekti per 6 valandas, tai vis vien yra nepakartojamas miestas. Čia glūdi gili istorija, kuri liečia ir mūsų šalį. Nenorintiems keliauti automobiliu gali rinktis skristi lėktuvu. Pigūs skrydžiai į Varšuvą tai puiki galimybė turiningai praleisti savaitgalį sutaupant laiko.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *