Ar automobilių nuoma yra brangi?

 

Dauguma lietuvių – taupūs žmonės. Prieš pirkdami prekes ar pasinaudodami paslaugomis, visada apsvarsto kokia bus kaina ir ar ji verta paslaugų. Tai natūralu, visiems norisi geriausio kainos ir kokybės santykio. Automobilių nuoma – ne išimtis. Aptarkime, ar tai brangi paslauga ir nuo ko priklauso jos kaina.

  • Mažiausia kaina nuo 10 eur už dieną

Apytikslė minimali automobilio nuomos kaina yra apie 10 eur už dieną. Už šią kainą galite išsinuomoti standartinės klasės automobilį, pavyzdžiui, Volkswagen Polo ar vieną iš Toyota klasikinių modelių. Šie automobiliai puikiai tiks kelionėms miesto keliais be didelio bagažo ar ypatingų poreikių.

  • Vidutinė kaina nuo 10 iki 20 eur už dieną

Šiose kainos ribose jau galite išsirinkti prabangesnį automobilį, pavyzdžiui, komfortišką Volkswagen T- Roc. Dairytis automobilio nuomos, kurio kaina viršija 10 eur už dieną  galite, jei jums reikia komforto, naujesnio automobilio modelio, talpesnės bagažinės ar išmaniųjų funkcijų automobilyje.

  • Kaina virš 20 eur už dieną

Šioje kainos kategorijoje rasite prabangių BMW modelių ir prestižinių visureigių. Dažniausiai 30 ar daugiau eur už automobilio nuomos dieną moka klientai, kurie nori maksimalaus komforto ar prabangios išvaizdos. Tai dažnas pasirinkimas ieškant automobilio šventėms ar svarbiems susitikimams, kai reikia palikti atitinkamą įspūdį.

  • Nuo ko priklauso kaina

Kaip jau pastebėjote, kaina žinoma priklauso nuo automobilio modelio, jo pagaminimo metų. Taip pat kainai įtakos turi papildomi priedai. Jei užsisakysite automobilį su neribotu Wi – Fi ryšiu ar lopšiu kūdikiui, už šiuos patogumus teks mokėti papildomai.

Automobilių nuomos paslaugas teikiančios bendrovės stengiasi patenkinti įvairius klientų poreikius. Todėl daugumoje jų pasiūloje galite rasti tiek brangesnių, tiek pigesnių variantų.

 

 

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *