Kaip atleisti sau, jeigu įklimpote į skolas ir viską praradote

sms kreditai

sms kreditaiKartais gyvenimas susiklosto kitaip negu tikėjomės, kitaip, negu planavome. Kai kuriems žmonėms sms kreditai vieną dieną atrodo kaip išsigelbėjimas, kitą dieną jie praranda atsakomybės jausmą ir nevykdo savo įsipareigojimų. Galbūt sms kreditai ir netampa priežastimi problemų, nes jų prisidarome patys, tačiau tai gali būti tas dalykas, dėl kurio vėliau yra konfiskuojamas turtas. Tokių istorijų pasitaiko: žmogus gal gėrė, gal turėjo priklausomybių, gal buvo silpnas. Jam buvo suteikta greiti kreditai, jis nemokėjo žiūrėti į paskolą atsakingai, nevykdė įsipareigojimų, negrąžino nieko, o tada ir toliau skolinosi, ir toliau klimpo, kol buvo atimti jo namai. Ką daryti, jeigu tas žmogus esate jūs, ejigu tia jums buvo suteikti kreditai sms zinute, o vėliau negalėjote jų grąžinti? Atleisti sau ir pradėti viską nuo pradžių.

Nuspręskite, jog atleisite sau

Pirmasis kelias į naują gyvenimą būtų atleisti sau. Jūs galite graužtis labai ilgai dėl to, ką padarėte ir ko nepadarėte, bet kas iš to? Tikriausiai jau išliejote ašarų kalnus, jau praradote visų pasitikėjimą, jau netekote turto, jau prakeikėte save ir gal net movėtės kilpą ant kaklo. Tai sunkios bausmės, tokia savijauta, ir jūs jau iškentėjote savo. Tai, kas jums nutiko, visai nereiškia, kad jūs visada būsite „tas žmogus, kuris žlugo“. Gyvenimas ilgas, ir jūs pats brėžiate jo liniją. Tad gal jums tereikia naujo požiūrio. Tas slegiantis, žlugdantis jausmas, prisiminimas, kaip viskas buvo gerai, ir kaip jūs viską sugadinote, turi likti praeityje, kaip ir visa, kas buvo. Jūs savo kailiu patyrėte skaudžią pamoką, ir tai tegul būna pamoka, iš kurios pasimokėte, ko nedaryti. Taupyti, dirbti, kad nereikėtų skolintis. Jeigu skolinatės – kreditai visa para turi būti grąžinami laiku. Neklimpti giliau. O dabar yra kaip yra. Turite pasakyti sau „stop“, nusivalyti ašarą ir snarglį, pasakyti, kad dabar jūs verčiate naują puslapį ir viską pradedate nuo pradžių, ir jūs galite. Nes jūs iš tiesų galite.

Suvokite save kaip daugiabriaunį brangakmenį

Tai, kad tam tikru momentu buvo negrąžinti kreditai,  kad dėl to teko skolintis daugiau, o galiausiai prarasti namus – tai yra tik vienas jūsų gyvenimo istorijos bruožas, taip pat tik viena jūsų asmenybės pusė. Niekas nėra tobulas ir niekas nenusipelnė jaustis visiškai sužlugdytas ar nieko nevertas, jeigu kažkas nepasisekė. Gyvename vieną kartą, o materialus turtas yra įgyjamas dalykas. Jūs galite rasti savyje jėgų ir vėl įgyti turto, jeigu jums tai svarbiausia. Šis jūsų gyvenimo puslapis – tai tik vienas juodas puslapis baltoje knygoje, tai tik viena apskilinėjusi prabangaus brangakmenio briauna. Jūs galite daugiau, jūs galite daugiau įvairių dalykų. Paprasta gauti kredita, sunku suprasti, kas esate, tačiau jūs tai padarysite.

Koncentruokitės į kitus dalykus

Galiausiai, atleidus sau, jums reikia imti gyventi kitaip ir pajusti džiaugsmą. Jeigu manote, kad jus stabdo ir tempia atgal kažkokie žmonės – palikite juos. Jie nėra „viskas, ką jūs turite“, nes jūs galite turėti daugiau, galite turėti geresnius žmones. Jeigu sms paskola buvo paimta ir negrąžinta paveikus kažkokių žmonių įtakai, jums reikia ne tokių žmonių. Koncentruokitės į tokius, kokiais norite būti. Prisiminkite, kokios geriausios jūsų savybės. Gal kažką mokate daryti? O gal galite labai greitai mokytis? Raskite savyje jėgų plėtoti tą veiklą, kurioje jums sekasi, ir iš to vėliau ims gimti pinigai.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.