Kokios nuolatinės „Maxima” akcijos padeda sutaupyti?

nuolatinės „Maxima” akcijos

nuolatinės „Maxima” akcijosKad maisto produktų kainos Lietuvoje kyla kaip ant mielių, nenuneigs nė vienas gyventojas. Stebime, jog kaskart parduotuvėje už maisto produktus tenka sumokėti vis didesnę sumą pinigų. Todėl įvairios nuolatinės „Maxima” akcijos ir specialūs pasiūlymai vilioja vis labiau ir vis dažniau patraukia mūsų dėmesį. Svarstote, kaip pasinaudoti nuolatinėmis akcijomis ir iš tiesų sutaupyti?

Pirmiausia, reikėtų susipažinti su pasiūlymais, kuriuos teikia prekybos tinklas. Dažniausiai apie visus pasiūlymus vienoje vietoje galima sužinoti panaršius internete. Pavyzdžiui portale www.raskakcija.lt skelbiamos daugelio prekybos tinklų šiuo metu taikomos akcijos. Tai reiškia, jog čia galite sužinoti, kokiems maisto produktams taikomos akcijos ar net kokias statybines medžiagas kuriame prekybos tinkle šią savaitę galite įsigyti pigiau. Tai labai patogu, nes vienoje vietoje galite rasti visą Jums aktualią informaciją. Nereikia vartyti daugybės reklaminių leidinių, tad sutaupote laiko ir kantrybės.

Kaip planuoti pirkinius, kad nuolatinės „Maxima”  akcijos pasitarnautų?

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia išmokti pirkėjams, tai tinkamai naudotis akcijomis ir specialiais pasiūlymais. Daugelis turbūt susiduria su tokiais atvejais, kai norint pasinaudoti akcija, perkate tai, ko nereikia arba pirkinių į krepšelį prisidedate daugiau, tad ne tik nesutaupote, bet ir išleidžiate didesnę sumą pinigų nei planavote. Tai nėra gerai, todėl geriausiai pirkinius planuoti iš anksto, o akcijomis pasinaudoti tik tuomet, kai iš tiesų jų reikia. Štai paprasti pavyzdžiai, kaip tai veikia.

  • Ruošiatės šventei. Pavyzdžiui, šį mėnesį planuojate namuose surengti vakarėlį, gimtadienį ar kitą šventę. Ko gero, reikės pasirūpinti gėrimais, užkandžiais ir dekoracijomis. Nepulkite visko pirkti iš anksto, pasidomėkite, galbūt kitą savaitę viename prekybos tinkle taikomos akcijos užkandžiams ar dekoracijoms. O štai artėjant vakarėliui, kitas prekybos tinklas galbūt paskelbs akciją gėrimams. Taip sutaupysite ir akcijomis pasinaudosite tinkamai.
  • Nepirkite daugiau. Kai kasdien skelbiamos naujos nuolatinės „Maxima“ akcijos, norisi jomis pasinaudoti nepaisant to, reikia kažko iš parduotuvės ar ne. Tačiau vienas geriausių būdų per akcijas sutaupyti ir neišleisti per daug, tiesiog pirkti tiek, kiek Jums iš tiesų reikia. Štai jei šiuo metu prekybos tinklas skelbia akciją sūriui, pirkite vieną gabalėlį, jei Jums taip įprasta arba du, jei tiek perkate nuolat. Tačiau norėdami sutaupyti, nebandykite užsipirkti tris ar keturis gabalėlius, nes greičiausiai sumokėsite daugiau ir sūrį greičiau suvartosite. Taip liksite nesutaupę, o net išleidę daugiau nei įprastai.

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *