Pigios kelionės į Turkiją populiarios ir pernai, ir šiemet

Skanus maistas – gerai. Gražūs vaizdai – gerai. Prabangus viešbutis – gerai. Atsipalaidavimas – gerai. Kur visa tai rasti? Tai apima pigios kelionės į Turkiją.

Ar žinote, kad Turkija – vienas iš populiariausių lietuvių pasirinkimų? Mąstoma, kur atostogauti, ir nusprendžiama skristi į Turkiją. Pavyzdžiui, į Antaliją. Statistika stulbinanti: daugiau negu trečdalis lietuvių, besirenkančių atostogas užsienyje, vyksta ne kur kitur, o būtent į Turkiją. Svarbu ir tai, kad dalis žmonių tęsia tradiciją ir tą patį maršrutą kartoja kitais metais.

Patinka / nepatinka

Ar vyktumėte ten, kur nepatiko? Tikriausiai ne. O štai pigios kelionės į Turkiją laikomos puikiu variantu. Net pradėjus rašytis pliusus ir minusus suvokiama, jog pliusai svaresni. Žinoma, tiek pliusai, tiek minusai turi būti logiški. Jei teigiate, kad neskrisite į Antaliją, nes ji ne Lietuvoje, tai skamba keistai.

O kaipgi pliusai? Ar kaina šiuo atveju galėtų būti laikoma privalumu? Dar ir kaip! Atkreipkite dėmesį, kad aptariame ne bet kokias, o pigias keliones. Pigu – pasiūlymas, kai kaina nedidelė. Tokia formuluotė visiems suprantama ir visiems priimtina. Bet…

…bet vien maža kaina nieko nereiškia. Mygtukas „patinka“ veiksmingas, jei kartu su maža kaina pateikiama šis tas daugiau.

Kas gi daugiau? Tarkim, informatyvumas. Jei leidžiatės į kelią, tai norite jaustis užtikrintai. Kai susisiekiate su kelionių srityje dirbančia įmone, tikitės gauti aktualią informaciją. Jei darbuotojai nelinkę šnekėti, einate kitur.

Kas dar? Suderinimas. Vien kreiptis į kelionių organizatorių nepakanka. Svarbu kreiptis į patikimą, puikiais organizaciniais gabumais pasižymintį organizatorių. Kelionė patiks, jei nepasitaikys kliūčių. T. y. jei užsakomas tam tikro viešbučio kambarys, situacija nuvykus turi atitikti tai, kas žadėta. Akivaizdu, kad kelionių firmoms tenka pasiraitoti rankoves ir pademonstruoti vadybos įgūdžius…

Pigių kelionių pasiūlymų nestinga

Aptarus kainą ir kitus dalykus verta paminėti, jog pigių pasiūlymų kelionių rinkoje yra. Pigios kelionės į Turkiją – ne naujiena, o gana gerai žinomas faktas. Bet, kaip rašyta, vien pigumu nelaimima. Todėl renkantis kelionė neprošal teirautis dėl visko, kas tik kirba mintyse. Verčiau išsiaiškinti rūpimus klausimus, nei vėliau sukti galvą užuot mėgaujantis atostogomis.

Pigių pasiūlymų randama internete. Antalija ar kita vieta čia nupasakojama patraukliai. Keliaujantys asmenys patys įsitikino, kad patrauklumo nestinga. Tad atostogų kryptis, kuri buvo populiari pernai, išlieka mėgstama ir šiais metais.

Kelionių rinkoje vyrauja konkurencija. Džiugu, kad paslaugų teikėjai supranta, jog reikia pasiūlyti kai ką daugiau, ne vien mažą kainą. Taip paslauga (kelionių organizavimas) tampa priimtina klientams. Ir jei pradėjote dėlioti atostogų planus, gana lengva pasirinkti šalį bei kurortą.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *