Statybinė mediena internetu: ką turi žinoti pirkėjai?

www.mediena.pro

www.mediena.proNors Lietuvoje naujų statybų skaičius yra sustojęs, pastebima, kad vis daugiau žmonių patys aktyviai domisi remonto bei kitais darbais, kuriuos galėtų atlikti savarankiškai. Visas medžiagas dabar dažniausiai žmonės perka internetu, nes vis dėlto – ten kainos yra gerokai mažesnės. Kaip bebūtų, ekspertai pabrėžia, kad statybinę medieną reikėtų pirkti itin atsargiai, o svarbiausia – nevalia rinktis pigiausių konstrukcijų. Kai kuriose el. parduotuvėse medienos kainos yra mažos todėl, kad siūloma kokybė nėra tokia gera, kokios norėtųsi. Ieškantiems kokybiškos medienos už palankią kainą, patariama dairytis tokiose el. parduotuvėse kaip www.mediena.pro, nes čia siūlomos geros tiek įsigijimo, tiek ir pristatymo sąlygos.

Medienos kokybę patikrinti nėra sudėtinga. Ją tiesiog galima nuspėti. Didžiausia klaida – rinktis tokią medieną, kuri parduodama keletą kartų mažesnėmis nei rinkomis kainomis. Tokia mediena vargu ar bus kokybiška, nes ją taip pigiai padavėjai parduoda ne be reikalo. Kokybišką medieną įsigyti norintys pirkėjai pirmiausia turi pasižiūrėti kokia medienos rūšis yra siūloma. Taip pat reikėtų pasidomėti kaip ta mediena buvo apdirbta. Trumpai tariant, jeigu perkate tik standartiškai išpjaustytą medieną, vadinasi labai rizikuojate vėliau išleisti dar didesnes sumas. Matote, jeigu jums reikia tokios medienos, kurios matavimo paklaida būtų kuo mažiausia, tuomet reikės dairytis į kalibruotą medieną. Ji yra išpjaustyta tiksliausiai.

Internetu medieną įsigyti norintys pirkėjai taipogi turėtų atsižvelgti į pardavėjų turimus atsiliepimus. Ypač nusiskundimai daug ką pasako. Jeigu pardavėjas turi ne vieną nusiskundimą, kuriame teigiama, jog mediena yra nekokybiška, tuomet vargu bus naudingą ją pirkti. Matote, kas iš tos medienos, jeigu ją statybose naudoti bus nesaugu? Tuo labiau, jūsų statybų darbai negalės būti patvirtinti, jeigu nebus atitinkami standartai.

Perkant medieną internetu, visada reikia atsižvelgti į medienos rūšį, išpjaustymą bei patį pardavėją. Medieną statyboms pirkti internetu naudingiausia tuomet, kai pasiūlymai pateikiami patikimų ir ne vienerius metus šioje srityje dirbančių pardavėjų. Jie gali pasiūlyti palankias kainas ir nebrangų pristatymą. Tiesa, pristatymo išlaidos dažniausiai skaičiuojamos atskirai, o kartais už pristatymą nereikia mokėti visai – tuo turite pasidomėti patys.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *