Vizitinių kortelių pavyzdžiai

vizitines korteles

vizitines kortelesNorintiems pasiekti sėkmingos individualios karjeros, vizitiniu korteliu gamyba gali būti puikus būdas apie save pranešti kitiems ir palikti ryškų pėdsaką. Šiais laikais, kai mes visur imame atakuojame reklaminiais klausimais, liepimais kažką pirkti, paprastos vizitines korteles išlieka kaip efektyvus ir reikalingas reklamos bei komunikavimo būdas. Jos tiesiog lieka pas žmogų, kuriam yra aktualios, o jis vėliau visada gali jomis pasinaudoti, kada tik to prireikia. Sukurkite imformatyvią ir gerą vizitinę kortelę, asmeniškai ją įteikite ir žmogus niekada jos neišmes, visada turės kaip naudingą kontaktą su jumis.

Menininko vizitinė kortelė

Visų specialybių atstovams vizitiniu korteliu gamyba gali pastarnauti vienodai. Taip pat ir menininkui, kuris gali norėti apie save pranešti kitiems pasaulio žmonėms. Kodėl pradedame būtent nuo jos? Turbūt todėl kad būtent menininko vizitines korteles internetu nerasite, tokio šablono niekur nebus. Kiekvienas kūrėjas pats autonomiškai stengsis išreikšti save ir sukurs atitinkamą vizitinę kortelę. Taigi, ir šablono jo gal nereikės. Tačiau tam tikros internetinės vizitinių kortelių užsakymo platformos leidžia tiesiog įkelti savo turimą šabloną. Taip pat ir vizitines korteles internetu gali pasiūlyti patogius įrankius tam šablonui susikurti. Jeigu menininkas darbuojasi vizualiojoje srityje, veikiausiai jis pats mokės susikurti šabloną, jeigu tai daininikas, režisierius ar kitoks artistas, jis galbūt nors kitaip daryti ir užsisakys kažką paprastesnio. Dažniausiai ant menininko kortelės maketo bus galima matyti tam tikrus ženklus, pranešančius apie tai, ką tas žmogus veikia. Taip pat bus ir jo kontaktai. Gražiausios kortelės aišku bus iliustratorių ir dailininkų, jeigu jos sukurtos visiškai autentiškai. Tam tikra prasme, šiems žmonėms vizitines korteles gamyba bus ir kūryba.

Statybininko kortelė

Paprastos ir paprastai panašios yra statybininkų kortelės. Tokių vizitiniu korteliu gamyba internetu dar paprastesnė, kadangi jau galima iškart rasti tokį šabloną, kokio jums reikia. Todėl nereikės ilgai gaišti laiko – viskas iškart bus vienu metu. Plaktukas, pjūklas, kūjis, vinis, replės – tai įprasti statybininko įrankiai, kurie turi ir labai aiškų pavidalą, kurį lengva trafaretiškai pavaizduoti ir įkomponuoti į vizitinės kortelės maketą. Ji nebus labai apkrauta, nors atrodys tikrai išraiškingai ir iškart atspindės tą temą, kurią ir turi vaizduoti. Statybininkams vizitinė kortelė yra reikalinga, kadangi atlikę pas ką nors remontą, statybos darbus, jie gali palikti net kelias tas korteles – žmonės tikrai greitai jas išsidalins. Mat gerų meistrų kontaktai yra labai reikalingas ir vertingas dalykas – jų reikia daug kam, kas nori turėti puikius specialistus.

Santechniko kortelė

Taip pat vizitiniu korteliu gamyba Vilniuje gana dėkinga bus ir santechinkais dirbantiems žmonėms. Kadangi ir jie visuomet lengvai ras pasirinkta tema šabloną ir galės sėkmingai susikurti reikiamą kortelės maketą, o vėliau jį panaudoti ir spausdinant pasirinktąją kortelę. Svarbu, kad vizitiniu spausdinimas būtų ant tikrai kokybišo popieriaus, kurį galėtų užtikrinti spaustuvės ir tie, kas priima užsakymą. Kaip ir statybininkams, santechikams aptarnavus kažkokį būstą visada verta patikti savo vizitinę kortelę.

Kam kortelių nelabai reikia

Tačiau kai kuriems specialistams visai neverta palikti savo vizitinių kortelių, nes galbūt žmonės tam tikra paslauga naudojasi tik kartą, o specialistų, kurie galėtų pasiūlyti tą patį pigesne kaina – yra pilna. Taip galima įsivaizduoti, pavyzdžiui, draudimo brokerius, kosmetikos pardavėjus arba NT agentus. Šių darbuotojų rinkoje yra labai daug ir naujų klientų jie ieško tiesiog kaip kažkokių aukų. Tad gal darbuotojams ir ramiau padavus kortelę, tačiau ar ji tikrai bus panaudota, kyla klausimas.

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *