Gražios lūpos

Gražios lūpos – neatskiriamas kiekvienos dailios moters atributas. Juk būtent lūpos mus vilioja ir verčia bučiuotis, o gal netgi daryti kartu kažką daugiau? Yra įvairiausių priemonių ,kurių pagalba lūpos tampa gražesnės.

Viena populiariausių šiuo metu naudojamų priemonių – lūpos blizgesys. Jų yra įvairiausių, tų, kurie idealiai blizga, kitų, tamsesnių atspalvių arba net su blizgučiais. Yra ir kitų priemonių, pavyzdžiui balzamų, kremų, kurie yra skirti lūpoms prižiūrėti. Taip pat kita populiari priemonė kuria saugomos lūpos tai vazelinas, kuris labai padeda kai lūpų oda yra kiek pažeista arba išsausėjusi ir suskilinėjusi, kadangi netepamos tokios lūpos vėliau pridaro problemų, kai atsilupa ant jų esanti oda.

grazios lupos

Lūpos pridaro mums ir problemų gyvenime. Kiek kartų keikėtės, kai atsiradusi lūpų pūslelinė pridarydavo problemų gyvenime su antrąja puse? Galite pamiršti tokius dalykus kaip bučinius ar bet ką, kas susiję su lūpomis, kadangi galite užkrėsti savo partnerį. Jeigu lūpos liaudiškai tariant „apšoksta“ arba suskilinėja, tai pirmasis organizmo požymis, kad jo imunitetas yra susilpnėjęs. Sausos lūpos gali reikšti kalcio trūkumą todėl reikėtų pasikonsultuoti su dermatologu o apšokusios tai, jog jūsų imunitetą reikia stiprinti vitaminais arba paprasčiausiai gali reikšti ir tai, kad ėjote prieš vėją sudrėkinę lūpas, todėl jos apšoko. Tokiu atveju turėsite pirkti vaistinius preparatus, tokius kaip Acic ar bandyti ką nors iš liaudiškų patarimų.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *