Kada kyla baidarių nuomos kaina?

Vienas, du, trys ir vasara įsibėgėja. Ji nėra jau tokia ilga mūsų šalyje, tad svarbu ir tinkamai susiplanuoti laiką bei pramogas gamtoje, kai galime mėgautis šiltesniais orais. Prisiminkime, kad aktyviai leidžiamas laikas gryname ore yra naudingas sveikatai, tad ir stenkimės kuo daugiau jo leisti lauke. Žinoma, tai galioja ne tik vasarą, bet tiesiog tada, kai šviečia saulė, visada pačios kojos daugiau juda ir net nesinori sėdėti namuose.

Šįkart siekiame pakalbėti daugiau apie baidares. Apie jų naudą tikriausiai jau būsite girdėję, bet ar žinojote, kad nemaža dalis vasaros savaitgalių, jau yra užimtų ir baidarių nuomos kaina Jus nemaloniai nustebins, jei nepaskubėsite. Tad nieko ilgai nelaukę, atsiverskite vasaros kalendorių ir skaičiuokite, planuokite, kada ir kiek laiko gali trukti Jūsų kelionės baidarėmis šią vasarą.

Kuo arčiau atostogų bei kelionių sezonas, tuo baidarių nuomos kaina kyla. Tad tikrai neatidėliokite ilgai planavimo plaukti baidarėmis. Galite tai daryti tiek vieni, tiek su visa šeima, kolegomis ar visu draugų būriu. Vienos kelionės gali būti trumpos ir trukti vos keletą valandų. Tokios išvykos ypač tinkamos su vaikais ar vyresniais žygio dalyviais. Bet galima išmėginti ir ilgesnes keliones, kai jos trunka visą dieną ar net kelias. Neišsigąskite, galėsite bet kuriuo metu galėsite sustoti pailsėti. Baidarės galės likti priparkuotos. Tik planuodami ilgesnes kelionės baidarėmis nepamirškite pasirūpinti nakvynėmis iš anksto. Taip kaip sparčiai artėjant vasarai baidarių nuomos kaina auga, taip ir nakvynėms skirtas biudžetas gali didėti. Nors ir tikrai yra nemažai sodybų prie upių, kuriose yra siūlomos nakvynės, bet taip pat galite pasinaudoti ir kempinguose siūlomomis apgyvendinimo vietomis.

Kviečiame internete peržvelgti, kokios baidarių nuomos sąlygos yra siūlomos. Maršrutų gali rasti visų poreikių poilsiautojai. Dažniausiai kelionės yra suskirstytos į kelis sudėtingumo lygius. Taip bus lengviau išsirinkti būsimą pramogą. Be to profesionalai visada patars bei padės išsirinkti tiek upę, tiek ir ežerą, kuriuo galėtumėte plaukti. Neretai taip jau nutinka, kad pradedantieji keliautojai neįvertina maršruto pasirinkimo svarbos. Jėgos pervertinamos ir maršrutas pasirenkamas per sunkus ir ilgas.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *