Metalo laužo išvežimo paslaugos – kai norisi sutaupyti laiko

Metalo perdirbimas yra svarbus procesas, nes jis padeda išsaugoti gamtos išteklius ir sumažinti taršą. Taip pat padeda sutaupyti energijos, nes metalo perdirbimui reikia mažiau energijos nei naujo metalo gavybai. 

Svarba ir reikšmė

Jungtinėse Valstijose kasmet perdirbama daugiau nei 30 milijonų tonų metalo laužo. Tai atitinka maždaug 15 procentų viso JAV sunaudojamo metalo kiekio.

Metalo perdirbimas yra naudingas aplinkai ir ekonomikai. Tai padeda išsaugoti gamtos išteklius, sumažinti taršą ir sutaupyti energijos. Svarbiausia, kad šiuo metu metalo laužo išvežimas yra labai patogi, kompleksinė paslauga, kuri padeda žmonėms uždirbti ir sutaupyti daug laiko.

Tarkitės dėl paslaugų

Metalo laužo išvežimo paslaugos teikia įmonės, kurios surenka ir išveža nenaudojamą metalą iš gyvenamųjų ir komercinės paskirties objektų. Šias paslaugas dažnai naudoja statybos įmonės, renovatoriai ir namų savininkai, kurie turi atsikratyti didelių metalo atliekų kiekių.

Metalo laužo išvežimo paslaugų kainos gali skirtis priklausomai nuo metalo tipo ir kiekio, kurį reikia pašalinti, atstumo iki sąvartyno ar perdirbimo įrenginio ir įmonės, teikiančios paslaugą, įkainių. Tačiau vidutiniškai galite tikėtis mokėti nuo 50 iki 100 eur už toną metalo laužo.

Pasirenkant metalo laužo išvežimo paslaugą –  svarbu pasirinkti patikimą ir licencijuotą įmonę. Įmonė turėtų turėti patirties dirbant su metalo laužu ir turėti reikiamų leidimų ir draudimo. Taip pat turėtumėte gauti raštišką įvertinimą, kuriame būtų nurodyta paslaugų kaina ir metalo laužo, kurį pašalins įmonė, kiekis.

Kiek kainuoja metalo pardavimas?

Metalo laužo pardavimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių.

  • Skirtingų tipų metalai turi skirtingas kainas. Pavyzdžiui, varis paprastai yra brangesnis už plieną. 
  • Švaresnis ir aukštesnės kokybės metalo laužas paprastai kainuoja daugiau nei užterštas ar aprūdijęs metalas. 
  • Kuo daugiau metalo laužo parduodate –  tuo daugiau už jį gausite. Kai kurios įmonės siūlo didesnes kainas už didesnius metalo laužo kiekius.
  • Metalo laužo kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kur jį parduodate.

Vidutiniškai metalo laužo kaina Lietuvoje svyruoja nuo 10 iki 500 eurų už toną. Pavyzdžiui, tona vario laužo gali kainuoti nuo 400 iki 500 eurų, o tona plieno laužo –  nuo 50 iki 100 eurų.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *