Įmonės registravimas – sėkmės nuojauta

įmonės registravimas

įmonės registravimasĮmonės registravimas – teisinis procesas. Tačiau šiame straipsnyje norėtume aptarti verslo steigimą kiek kitokiu aspektu – pakalbėti apie sėkmę, apie tai, koks vaidmuo tenka fortūnai.

Kada idėjos tampa verslu?

Įmonės registravimas ir visi su juo susiję procesai kartais pradedami vos tik sugalvojus kokią mintį apie naują veiklą. „Štai kokia geniali idėja! Štai atsakymas! Štai geras sprendimas!“ Entuziastingai džiaugiamasi, ieškoma durų į verslo pasaulį.

Visgi kartais idėjų virtimas realybe trunka ilgai. Bet ar tai blogai? Kai kuriais atvejais delsimas nėra gerai. Galvojate, galvojate, o per tą laiką kas nors sumąsto tą patį ir imasi verslo. Bet pulti strimgalviais – tuo labiau nėra nuostabus variantas.

Vienos idėjos tampa verslu greičiau, kitos lėčiau, bet aišku viena – jos tarsi drugeliai kasdien skraido ir skatina mąstyti, klausti ir atsakyti. Labai tinkamas žodis – polėkis. Kai kada atrodo, kad bet kokia ekonominė veikla yra vien teisiniai ir buhalteriniai dalykai, nei kiek neįkvepiantys ir verčiantys tikrinti kiekvieną terminą, kiekvieną skaičių. Tačiau verslas yra ir polėkis, emocijos. Na, o steigiant įmonę visa tai susimaišo – aktualus kiekvienas klausimas, o viską sprendžiant kažkur tūno sėkmės nuojauta, kuri parenka verslo taktiką.

Savybės, reikalingos norint įkurti verslą

Ar įmonės registravimas susijęs su kokiomis nors asmeninėmis savybėmis? Kitaip tariant, ar verslą įsteigti gali bet kas, ar tam reikia kokių būtinų charakterio bruožų? Tikriausiai aišku, kad „plaukiant pasroviui“ vargiai bus imamasi veiklos. O ir šiaip galima sudaryti nemažą sąrašą savybių, padedančių ne tik įkurti, bet ir plėtoti įmonę, rūpintis jos veikla. Sakykim, užsispyrimas – kol jis neviršija ribų, tol yra visai sveikintinas. Arba analitiškumas – apgalvojama ir nusprendžiama, koks variantas priimtinesnis, kokie privalumai, kokie trūkumai, kokia veiklos kryptimi geriau žengti ir t. t.

Tikslo siekiantis žmogus bus geras verslininkas – tokia prielaida atrodo logiška.

Klaida

Iš klaidų mokomasi, ar ne? Pati klaidos sąvoka kalbant apie įmonės registravimą yra gana svarbi. Kai kada nieko nepradedama būtent todėl, kad nesinori suklysti. Žinoma, būna ir tokių atvejų, kai verslas „įsukamas“, veikla vykdoma, tačiau palaipsniui vienoks ar kitoks sprendimas neduoda norimos naudos ar netgi įmonės pelnas mažėja, situacija neatrodo sklandi. Tačiau ar tai reiškia, kad įmonės registravimas buvo blogas sumanymas? Tikrai ne. Juk tikėtina, kad antra ar trečia idėja pasiteisins gerokai labiau.

Daug klausimų ir atsakymų paieškos

Įmonės registravimas – tai daug įvairių klausimų ir bandymas rasti atsakymus. Sėkmės nuojauta ir klaidos, pelnas ir išlaidos, įvairiausios idėjos ir bandymas įsitvirtinti – visa tai susiję su įmonėmis. O atsakius į vienus klausimus kyla kitų. Tai natūralu, toks yra verslo pasaulis. Verslas tai daug kūrybos ir interpretacijų, daug įstatymų ir reikalavimų.  Šiaip ar taip, įmonės steigimas – žingsnis į ateitį ir mažesni ar didesni pokyčiai.

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

2 Replies to “Įmonės registravimas – sėkmės nuojauta”

  1. Aš manau, kad kartais žmogus net gi nebaigęs jokių mokslų gali sėkmingai vadovauti įmonei, išmanyti įmonės valdymo procesus. O kitas pabaigęs daug mokslų praktikoje nemoka nieko pritaikyti.

  2. Aš manau, kad kartais tiesiog reikia atsidurti tinkamoj vietoj tinkamu laiku. O kartais gali tekti laukti ilgai, kol įmonės veikla įsivažiuoja. Taip pat manau, kad šioje srityje yra svarbi fortūna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *