Palaikų kremavimas: viskas, ką Jums būtina žinoti

Nors kremavimas populiarėja, vis dar yra daug klaidingų nuomonių, susijusių su šia praktika. Jei bandote nuspręsti, ar laidoti, ar kremuoti, pats metas apie kremavimą sužinoti daugiau.

Nėra teisingo ar neteisingo pasirinkimo, kai kalbama apie kremavimą ir laidojimą. Tinkamas pasirinkimas yra tai, kas jums patinka ir kuris metodas yra suderinamas su jūsų asmeniniais papročiais ir tradicijomis. Kad padėtų jums apsvarstyti savo galimybes, dalinamės svarbiais faktais apie palaikų kremavimą.

Jūs vis tiek galite surengti laidotuves.

Paplitusi klaidinga nuomonė, kad jei esate kremuotas, negalite surengti laidotuvių. Netiesa. Nors daugelis žmonių, kurie pasirenka kremavimą, renkasi atminimo ceremoniją (kūno nėra), nėra jokios priežasties, kodėl negalite surengti laidotuvių prieš kremavimą.

Jūs niekada nebūsite kremuotas su kitais žmonėmis.

Kelių žmonių kūnų kremavimas kartu yra neteisėtas ir neatliekamas Lietuvoje nei kitose Vakarų valstybėse. Tačiau gyvūnai gali būti kremuojami kartu su kitais augintiniais.

Turėtumėte apsipirkti.

Kremavimo kainos gali skirtis priklausomai nuo vietos ir konkrečių pasirinktų variantų. Galite sutaupyti pinigų apsipirkdami. Jei paprašysite, laidojimo namai turi pateikti jums kainas telefonu. Terminai, kuriuos laidojimo namai naudoja įvairioms paslaugoms, gali skirtis, todėl įsitikinkite, kad žinote, ką perkate.

Galite būti religingi ir kremuoti.

Buvo laikas, kai daugelis religijų draudė kremavimą. Šiais laikais kremavimas daugelyje tikėjimų yra visiškai priimtina praktika. Tiesa, kai kurios religijos turi specialių reikalavimų, kaip tvarkyti palaikus po kremavimo. Jei jums svarbu laikytis religinių praktikų, turėtumėte pasikonsultuoti su savo ganytoju arba dvasiniu patarėju.

Galite praleisti laidojimo namus.

Jeigu Jus domina kremavimas, žinokite, kad galima tuo pasirūpinti net neįeinant į laidojimo namus. Kai kuriuose miestuose pas jus atvyks patarėjas. Taip pat galite susitarti internetu arba telefonu.

Galite paprašyti, kad kas nors būtų kremavimo liudininkas.

Šiandien didelė dalis modernių krematoriumų yra įrengti taip, kad būtų galima stebėti kremavimą. Paprastai dėl to reikia susitarti iš anksto, o vietos gali būti ribotos, tačiau šiandien tai tikrai įmanoma. Jeigu Jums tai svarbu, pasidomėkite iš anksto!

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *