Kalėdinės žvakidės – ir puošmena, ir dovana: kaip pasirinkti?

Kalėdinės žvakidės tapo madinga ir universalia puošmena. Jos puikiai sušildo šaltais žiemos vakarais, sukuria elegantišką atmosferą per didžiąsias metų šventes, tačiau jas galima naudoti ištisus metus! Dėl šios priežasties svarbu, kad pirkdami gerai suprastume, už kokias žvakidės savybes mokate ir kokio patvarumo iš jų galite tikėtis.

Nepriklausomai nuo to, decoliu.com kalėdinės žvakidės perkamos kaip dovana ar namų puošimo elementas, tikriausiai norite, kad produktas atrodytų gražiai, bet ilgainiui taip pat išliktų. Aptarkime populiariausias ir kokybiškiausias žvakidžių gamybai naudojamas medžiagas. Žinokite, ką perkate!

1) Keraminės kalėdinės žvakidės

Nors dar neseniai keramikinės kalėdinės žvakidės atrodė atgyvena, ši medžiaga vėl populiari. Keramikos detalės tapo viena geidžiamiausių interjero apdailos medžiagų tendencijų. Tačiau verta patikslinti: ne visi namų interjero dekoravimo elementai, kurie pristatomi kaip keramikiniai, turi vienodą kokybę.

Kokybės (ir, žinoma, kainos) skirtumas priklausys nuo keramikos dirbinių gamybai naudojamo molio kokybės ir jo maišymo su kitomis medžiagomis, ugnies temperatūros ir dizaino. Po keramikos skėčiu patenka tokie dekoro elementai, kaip porcelianinės kalėdinės žvakidės, akmens masės žvakidės, molinės žvakidės ir t.t.

2) Metalinės kalėdinis žvakidės

Verta aptarti skirtingas metalo rūšis iš kurių gaminamos žvakidės. Tai turi drastiškos įtakos gaminio kokybei ir kainai:

  • Aliuminio žvakidės: tai optimalus ir gana ekonomiškas variantas. Aliuminio sluoksnis suteikia žvakidei atsparumą oksidacijai ir korozijai, nors laikui bėgant ir veikiant ekstremalioms temperatūroms, tokia žvakidė greičiau bus pažeista ir susidėvės.
  • Nerūdijančio plieno žvakidės: lyginant su aliuminiu, plienas yra daug tvirtesnis, sunkesnis, mažiau deformuojamas ir patvaresnis. Be to, plieno gamyba yra daug brangesnė nei aliuminio gamyba, nes tam reikia ilgesnio proceso. Iš nerūdijančio plieno pagamintos kalėdinės žvakidės ilgai išliks nepažeistos aplinkos poveikio ir atrodys puikiai.
  • Geležinės žvakidės: pagrindinis skirtumas tarp geležies ir plieno yra tas, kad pirmasis yra metalas, o geležis – lydinys. Geležis yra cheminis elementas, natūraliai randamas Žemėje. Plienas yra lengvesnis ir pigesnis už geležį, tačiau geležis turi dar didesnį atsparumas korozijai nei plienas. Perkant žvakidę, turėkite tai omenyje.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *