Kokie plaukų dažai mažiausiai žeidžia plauką?

Plaukų dažymas aktualus daugybei moterų ir vyrų. Nemažai žmonių dažo plaukus, tad bent kartą per savaitę tai tampa tam tikru ritualu arba tiesiog rutinos dalimi. Nemažai žmonių plaukus dažo ne salonuose, bet namuose. Tad ką reikėtų žinoti apie dažus ir kaip tinkamai juos pasirinkti, kad plaukų dažai ne tik gerai nudažytų, bet ir nekenktų plaukams?

Kaip pasirinkti dažus?

Plaukų dažymas yra dažna procedūra, todėl labai svarbu, kad naudotumėte tinkamus dažus. Kaip žinia, plaukų dažų galite įsigyti netgi prekybos tinklo parduotuvėje. Jie čia dažniausiai yra ir daug pigesni nei profesionalios kosmetikos parduotuvėse. Tačiau svarbu žinoti, kad dažniausiai čia parduodami ne patys geriausi dažai Jūsų plaukams.

Dažniausiai plaukai dažomi tam, kad paslėptume žilus plaukus. O norint juos dažyti, reikia naudoti tinkamus dažus. Jeigu norite apsaugoti savo plaukus, rinkitės tinkamai. Dažniausiai paprastose parduotuvėse žemomis kainomis parduodami tokie dažai, kurie yra gana agresyvūs. Pavyzdžiui, jų sudėtyje dažnai rasite amoniako. O būtent jis žeidžia ir kenkia plaukams. Todėl jeigu norite, kad plaukai būtų ne tik nudažyti, bet ir apsaugoti bei pamaitinti, geriausias pasirinkimas yra profesionalūs plaukų dažai. Tai tokie dažai, kurie gali išlaikyti ilgalaikį efektą nepakenkdami plaukui. Jeigu jų sudėtyje nėra amoniako, tai bus Jūsų plaukams tinkamas pasirinkimas. Dažniausiai profesionalūs gamintojai kuria tokias ažų formules, kad būtų naudojami tik natūralūs ingredientai. Tai duoda geriausią rezultatą ir nekenkia Jūsų plaukams.

Kur pirkti dažus?

Jeigu norite įsigyti profesionalius dažus, reikėtų rinktis specializuotas kosmetikos parduotuves. Pavyzdžiui, internete galite rasti daug elektroninių parduotuvių, kuriose prekiaujama profesionalia kosmetika plaukams. Čia perkami plaukų dažai grožio salonams ir kirpykloms. O būtent ten naudojamos geriausios kosmetikos priemonės. Tad negalvokite, kad profesionali kosmetika skirta tik grožio meistrams. Pasidomėkite, kokie pardavėjai leidžia įsigyti ir mažesnius kosmetikos kiekius ir nustebsite sužinoję, kad profesionali kosmetika šiandien gali būti naudojama ne tik salone, bet ir namuose.

Kokių klaidų vengti?

Jeigu dažote plaukus namuose, norėdami geriausio rezultato, viską darykite tinkamai. Pirmiausia, turi būti naudojami kokybiški plaukų dažai. Nepamirškite,kad reikalingas ir dažų fiksatorius bei specialios priemonės, kurios užtikrina, kad plaukai tolygiai pasiskirstytų. Laikykitės gamintojo instrukcijų ir nelaikykite dažų per ilgai. O jo dažymo palepinkite plaukus maitinančiu kondicionieriumi.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *