Geriausių plaukų aliejų TOP10

plaukų priežiūta, aliejai plaukams klipshop.lt

plaukų priežiūta, aliejai plaukams klipshop.lt Natūraliai gražiais plaukais pasigirti gali reta moteris. Net jei gamta ir nepagailėjo vešlių, tvirtų, spindinčių plaukų, mes, nuolat kaitaliodamos spalvas, džiovindamos, tiesindamos, garbanodamos ar kitaip bandydamos suteikti pageidaujamą formą, padarome meškos paslaugą ir nualiname plauką. Aliejai plaukams dėl savo efektyvumo bei įvairiapusiško poveikio nusipelno geriausios plaukų priežiūros priemonės vardo. Žodis „aliejus“ automatiškai siejasi su riebalais, tačiau tinkamai pasirinkus aliejaus rūšį ir laikantis naudojimo taisyklių, šia priemone gelbstimi ne tik išsausėję plaukai, bet ir puoselėjamas linkusių riebaluotis grožis. Visiems žinomos marrakesh priemonės ar makadamia aliejus plaukams be kitų komponentų, savo sudėtyje turi augalinių bei eterinių aliejų. Šiame straipsnyje atsakysime į klausimą, kurie aliejai plaukams patenka į TOP 10 ir kokiu konkrečiu poveikiu plaukams pasižymi?

  1. Simondsijų aliejus plaukams (dar žinomas kaip jojobos). Yra neriebus, lengvai įsigeria į plauką, tad tinka visų tipų plaukams, net ir ploniems (šie nesulips ir nesukris). Svarstančioms, kaip atgaivinti sausus plaukus bei išspręsti skilinėjančių plaukų galiukų problemą, simondsijų aliejus yra vienas geriausių pasirinkimų. Taip pat keli lašai šio aliejaus veikia kaip plaukų atgaivinimas po dažymo.
  2. Argano aliejus plaukams. Vienas populiariausių komponentų, randamų plaukų priežiūros priemonėse. Šis aliejus plaukams yra gana riebus, tad ploniems plaukams nėra rekomenduojamas. Plaukai, palepinti argano aliejumi, atsigauna po patirtų „traumų“ (džiovinimas, tiesinimas, išsausėjimas ir pan), natūraliai žvilga, yra lengviau formuojami bei maloniai kvepia.
  3. Alyvuogių aliejus plaukams. Tai – aliejus „transformeris“, išsiskiriantis plačiomis panaudojimo galimybėmis ne tik virtuvėje, bet ir grožio puoselėjimo srityje. Šis plaukų aliejus pasižymi stiprinančiu poveikiu, glotnina nepaklusnius, riebaluotis linkusius plaukus ir suteikia žvilgesio. Nėra riebus, tad tinka visų tipų plaukams.
  4. Kokosų aliejus plaukams. Universali priemonė, naudojama viso kūno grožio puoselėjimui, ne išimtis ir plaukai. Šios plaukų priežiūros priemonės efektas pasireiškia stipriu drėkinamuoju bei maitinamuoju poveikiu, žvilgesniu bei padidėjusia plaukų apimtimi. Kokosų aliejus ant plauko suformuoja plėvelę, apsaugančią nuo žalingo poveikio. Apie malonų kokosinį aromatą ir kalbėti nereikia! Šios rūšies aliejai gali būti būti naudojami kaip kaukė, kondicionieriai ar aliejus plaukų galiukams.
  5. Varnalėšų aliejus plaukams. Pastarasis galėtų dalyvauti geriausios plaukų priežiūros priemonės rinkimuose ir pelnytai užimti vieną iš aukščiausių pozicijų. Išsausėję plaukai, riebūs plaukai, nusilpę bei lėtai augantys – problemos, kurių sprendimas slypi reguliariame varnalėšų aliejaus naudojime.
  6. Ricinos aliejus plaukams. Dažniausiai naudojamas kaip plaukų augimą skatinančios priemonės – išeitis norinčioms ne tik įspūdingos šukuosenos, bet ir vešlesnių antakių ar ilgesnių blakstienų. Šis aliejus turėtų patraukti dėmesį ir ieškančių efektyvios plaukų priemonės nuo pleiskanų. Tiesa, šios grupės aliejai yra riebūs – teks nusiteikti kantrybės reikalaujančiam plaukų skalavimui.
  7. Avokadų aliejus plaukams. Plaukų stiprinimas, paklusnumo užtikrinimas, natūralaus žvilgesio suteikimas – problemos, kurias išspręsti gali padėti ne kas kitas, o šios rūšies aliejus.
  8. Migdolų aliejus plaukams. Viena pagrindinių šios plaukų priemonės užduočių – išsekusių plaukų atgaivinimas po dažymo: atkuriama pažeista struktūra, natūralus blizgesys, lankstumas, suaktyvinimas augimo procesas.
  9. Kanapių aliejus plaukams. Garbanotų plaukų priežiūra sukelia nemažai rūpesčių. Jei dar neatradote geriausios plaukų priežiūros priemonės, padedančios susidoroti su šia problema, rekomenduojamas kanapių aliejus: užtenks vos kelių lašelių, ir nepaklusnios, šiauštis linkusios garbanos tvarkingai suguls į joms skirtas vietas.
  10. Linų sėmenų aliejus plaukams. Tai – bene lietuviškiausias produktas iš visų aptartų, padedantis atsakyti į klausimą, kaip atgaivinti sausus plaukus. Aliejus ne tik drėkina bei saugo plaukų galiukus nuo skilinėjimo, bet ir stimuliuoja augimą, puoselėja sveiką išvaizdą.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *