Kaljanai – svarbiausia ne tik išvaizda

Norint įsigyti kaljaną reikia žinoti nemažai dalykų. Vien pasižiūrėjus į jų išvaizdą ir grožį nepakaks, kad būtų išsirinktas tikrai kokybiškas pirkinys. Norint, kad investicija pasiteisintų, reikia žinoti dar keletą svarbių niuansų, kurie leis investuoti į puikią pramogą arba tiesiog kitokį laisvalaikio praleidimą. Tad, į ką labai svarbu atkreipti dėmesį papasakosime šiame straipsnyje.

Medžiagos

Kaip žinia, kaljanai gali pasižymėti išskirtiniu grožiu. Kartais juos galima naudoti netgi ne pagal paskirtį, tai yra rūkyti, o tiesiog jis gali būti namų puošmena. Į tokį stiliaus akcentą tikrai atkreips dėmesį kiekvienas svečias. Bet jeigu kaljaną ruošiatės naudoti pagal paskirtį, tai labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagų kokybę. Rinktis pačio pigiausio varianto taip pat nerekomenduojame, nes dažniausiai tokie kaljanai nesuteikia tokio pojūčio, kokį turėtų sukurti kaljanas ir, žinoma, laiko klausimas, kiek jis tarnaus. Tad renkantis šias rūkymo priemones, rinkitės brangesnį variantą. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jis būtų pagamintas iš nerūdijančio plieno arba stiklo.

Aukštis

Tai taip pat vienas iš svarbesnių kriterijų. Garantuojame, kad tikrai nebūtų patogu išsirinkus patį didžiausią kaljaną jį dažnai kur nors vežtis. Tad verta apsvarstyti, kokia bus jo paskirtis. Ar jis bus rūkomas tik namuose, kai susirinks draugų kompanija. Ar jis bus dažnai transportuojamas ir rūkomas įvairiose vietose. Tad jei žinote, kad jis bus laikomas namuose, galite rinktis patį didžiausią dydį, kurį tik galite rasti. Na, o jei jis bus reikalingas kelionėse, tuomet reikėtų rinktis kompaktišką, kad jis užimtų kuo mažiau vietos ir būtų patogu transportuoti.

Biudžetas

Tai taip pat ne ką mažiau svarbus kriterijus. Aišku, kaip ir minėjome anksčiau, tikėtina, kad kuo jo kaina bus didesnė, tuo jis bus kokybiškesnis. Bet žinoma, kaina taip pat priklauso ir nuo jo dydžio, šlangų kiekio, dizaino, medžiagų ir kitų panašių dalykų. Tad iš anksto turėtumėte pagalvoti, kam jis dažniausiai bus naudojamas. Jeigu jį norite pirkti tik kaip akcento detalę namuose, o rūkyti jo nesiruošiate, tuomet galite rinktis ir pigesnį variantą, didesnį dėmesį kreipiant į jo išvaizdą. O jeigu šiuo metu neturite galimybės įsigyti kaljaną, visada galite rasti alternatyvą, tai yra nuoma. Ši paslauga tampa vis populiaresnė, todėl jei norite retkarčiais pasimėgauti dūmų, tai puikus variantas. Tokiu būdu galėsite neišleisti didelės sumos pinigų, bet gauti tikrai kokybišką prekę. Apie kaljanus daugiau informacijos Hookahshop.lt parduotuvėje

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *