Kodėl įmonėms reikalingas skolų išieškojimas?

Skola visada slegia. Jų vengiame turėti. Skolas išieškoti taip pat nėra lengva. Gerai, kad dabar jau yra profesionalai, kuriems skolų išieškojimas yra kasdieninis darbas. Ne kiekvienas gali dirbti tokį sudėtingą ir ypatingų žinių bei gabumų reikalaujantį darbą. Jeigu Jūsų įmonė turi nuolatinių skolininkų sąrašą ir jis niekada netrumpėja – rekomenduojama kreiptis į skolų išieškotojus. Šie žmonės visada pasirengę padėti, nes visi žinome, kad skolų išieškojimo procedūros reikalauja daug laiko bei pastangų. Egzistuoja tiesa, kad dalyvaujant trečiajai šaliai skola atgaunama greičiau. Todėl visada geriau, kad skolų administravimas būtų patikimose „rankose“, o Jūsų įmonės visi darbuotojai galėtų susitelkti į jos pagrindinę veiklą. Taupykite laiką – tai vieną pagrindinių sėkmingo verslo nuostatų.

Skolų išieškojimo įmonė, vos tik patikėsite skolą jai, imsis darbų tuojau pat. Jei smalsu, kaip atrodo šis procesas, tai standartiškai jis prasideda nuo priminimų apie skolą. Sunku patikėti, bet kartais užtenka ir šio pirmo žingsnio. Būna įmonėse keičiasi darbuotojai, ofiso lokacijos ir dokumentai gali „keliauti“ iš vieno kabineto į kitą ir taip Jūsų skola „pasimesti“, todėl lengviausias būdas ją susigražinti – priminti skolininkui apie ją. Jeigu nepadeda priminimas, tada yra kalbamasi telefonu. Išsiaiškinama situacija, kodėl uždelsti mokėjimai ir susidarė nurodyta skola. Žinant aplinkybes ir mokumo galimybės, sudaromas mokėjimų grafikas. Jo skolininkas privalo nuosekliai laikytis. Galiausiai vedamos derybos. Su kreditoriumi visą laiką dalinamasi informacija apie proceso eigą.

Ne Jūsų verslo rūpestis yra skolininkas. Šį darbą dirba kiti. Taip pat nenusiminkite, jeigu Jūsų skolininkas yra ne toje pačioje šalyje kaip Jūsų įmonė. Svarbu pasirinkti tarptautinę įmonę, užsiimančią skolų išieškojimu arba tokia, kuri turėtų partnerius užsienyje. Tuomet bus galimos išieškoti skolos bet kurioje pasaulio šalyje. Pliusas, jog skolos išieškojimą vykdo tos šalies, kurioje yra skolininkas, ekspertas.

Skolų išieškojimas dažniausiai neturi paslaugos mokesčio. Atsiskaitymas yra procentas nuo skolos. Todėl jokių papildomų mokesčių skolos išieškotojas nebetaikytų. Visgi tiek nedaug tereikia, kad atgautumėte savo įmonės pinigus ir toliau sėkmingai kelstėtumėte. Raginame atgauti tai, kas Jums priklauso. Tegul skolininkas susimoka savo skolas.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *