Mobilieji telefonai internetu: kai norisi kišenėje turėti naujausią mobiliojo modelį

mobilieji telefonai internetu

mobilieji telefonai internetuNuolatos tobulėjant technologijoms, nauji mobiliųjų telefonų modeliai dygsta kaip grybai po lietaus. Įsigijus vieną, netrukus rinkoje pasirodo kitas – gražesnis, patogesnis, išmanesnis ir tiesiog geresnis. Visgi, reikia pripažinti, kai mobiliųjų telefonų kainos paskutiniu metu tikrai nedžiugina piniginės, o kai kurie kainuoja tiek, kiek padėvėtas automobilis. Taigi, ką daryti, kai norisi naujo telefono, tačiau šiai svajonei įgyvendinti trūksta kelių šimtų eurų?

Yra keli variantai. Visų pirma, galima pasitaupyti, tačiau kol turėsite reikiamą sumą, greičiausiai bus išleistas naujas mobiliojo telefono modelis. Visų antra, galima skolintis arba imti kreditą, tačiau ar verta lįsti į skolas dėl naujo žaisliuko? Vargu. Ir galiausia galite telefoną įsigyti internetu. Mobilieji telefonai internetu – tai protingas ir ekonomiškas pasirinkimas, nes elektroninės parduotuvės siūlo savo klientams patrauklesnes ne tik mobiliųjų telefonų, bet ir kitos elektroninės ar buitinės technikos kainas. Kodėl? Viskas gana paprasta, tiesiog elektroninės parduotuvės išlaikymo kaštai yra mažesni nei mobiliųjų telefonų salono. Taigi, žemesnė kaina tikrai nereiškia prastesnės kokybės. Be to, visi mobilieji telefonai internetu turi garantiją. Tad pirkimas elektroninėje parduotuvėje  ar tradiciniame salone kokybės atžvilgiu visiškai nesiskiria.

Skirtumas tik tas, kad daugelis tradicinių mobiliųjų telefonų salonų turi pačius naujausius, labiausiai perkamus telefonų modelius, tuo tarpu, elektroninės parduotuvės siūlo žymiai platesnį mobiliųjų asortimentą. Be to daugelis elektroninių parduotuvių suteikia galimybę savo klientas atlikti mobiliųjų telefonų parametrų palyginimo funkciją. Tai ypač patogu, kai norisi visą būtina informaciją turėti prieš akis.

Tiesa, kai kurie mobiliųjų telefonų salonai įsigytą mobilųjį telefoną iš karto paruošia naudojimui. Visgi, ši paslauga aktualesnė tiems, kurie ne itin gerai gaudosi technologijose, pavyzdžiui, senjorams.

Vienintelis pirkimo internetu trūkumas tas, kad mobilieji telefonai internetu yra pristatomi per kelias darbo dienas, o juk įsigijus naują žaisliuką, norisi iš karto išmėginti. Kita vertus, kai mobiliųjų telefonų internetu kaina skiriasi 10-40 proc. nuo tų, kurie renka dulkes salonų lentynose, galima ir palaukti, tiesa?

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *