Prezervatyvai: inovacijos didinančios malonumą

prezervatyvai

prezervatyvaiJei vis dar svarstote, kurią apsaugos priemonę nuo neplanuoto nėštumo pasirinkti, kad reguliariai galėtumėte džiaugtis kokybiškomis apsaugomis – rekomenduojame prezervatyvus, kurie pristatomi kaip pats geriausias pasirinkimas vertinant kainos ir funkcionalumo aspektus. Prezervatyvai ne tik apsaugo nuo neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu padeda išvengti ir lytiškai plintančių ligų. Stop. Būtent taip buvo anksčiau, o šiuo metu galima dar viena papildoma funkcija – malonumo didinimas. Galima sakyti, kad prezervatyvai – 3/1 (trys viename). Žinoma, papildomos malonumo funkcijos atsirado gana neseniai, tad natūralu, kad iki šiol ne visi žmonės žino, kad tai vertintinas pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduojame.

Kas didina malonumą?

Prezervatyvų gamintojai susikoncentravo ties įvairiomis priemonėmis, kurios gali padidinti malonumą su apsaugos priemonėmis sekso metu. Anksčiau buvo akcentuojamas kvapas, kuris tarsi afrodiziakas veikdavo žmogaus savimonę. Šiuo metu galima pasirinkti ir įvairiausiais papuošimai dekoruotų prezervatyvų. Pastarųjų funkcija, šiuo atveju, ne atrodyti žavingai, o suteikti papildomo malonumo. Įvairiausi kauburėliai ir raukinukai padeda pasiekti didesnį malonumą. Logiška, kad šiuo atveju jis tenka moteriai, tačiau juk kuomet yra galimybė jas padaryti laimingesnėmis – kodėl ne?

Ar malonumas neturi šalutinių poveikių?

Svarbiausia, kad papildomas funkcijas teikiantys prezervatyvai negaminami iš kokių nors organizmui kenksmingų medžiagų. Šiuo atveju pasiliekama prie latekso, iš kurio gaminami ir patys sargiai. Tiesa, kai kurie žmonės yra alergiški ir šiai cheminei medžiagai. Problema buvo išspręsta jau gana seniai. Egzistuoja sargiai, kurie gaminai iš kitų komponentų. Reiškia, nėra medžiagos, kuri jums galėtų sukelti alergiją ir tuo pačiu papildomą malonumą didinantys papuošimai visiškai atsiriboja nuo šaltinių poveikių.

Prezervatyvai dažnai linksniuojami kaip pati geriausia ir populiariausia apsaugos priemonė. Kadangi egzistuoja daugiau kontraceptinių priemonių – rekomenduojame žmonėms išbandyti skirtingus variantus ir nusprendus pasirinkti tą, kuris jiems labiausiai patinka. Tyrimai rodo, kad žmonės vėl ir vėl grįžta prie pirminio pasirinkimo, kad visiškai nestebina įvertinus sargių teikiamą naudą.

Kuomet egzistuoja galimybės laisvai skleisti savo meilę – siūlome tai daryti. Nerizikuokite susilaukti vaikelio, kol dar nesijaučiate visiškai tam pasiruošę. Prezervatyvai padės to išvengti.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.