Sportinio laivo nuoma rudenį – mėgstantiems aktyvias pramogas

Visi adrelino ir ekstremalių pramogų mylėtojai ieško jų net ir šaltuoju metu laiku. Vienas populiariausių jų pasirinkimų – sportinio laivo nuoma. Jį galima išsinomuoti ne tik įvairiausioms šventėms, pavyzdžiui, gimtadieniams, įmonių vakarėliams ar mergvakariams / bernvakariams. Taip pat jis puikiai tinka ir norintiems išmėginti bei išmokti čiuožti vandenlente. Didžiausia vandenlenčių paplitimo priežastis – nepriklausomybė nuo oro sąlygų, galimybė pakilti į orą atliekant triukus ar pasinaudojant tramplynais, apie kuriuos tik galima pasvajoti esant ant slidžių, dviračio ar riedučių. Šiame straipsnyje aptarsime kodėl sportinį laivą, dar kitaip vadinamą Malibų laivu, verta nuomotis su vairuotoju. Įvardinsime didžiausią, dažniausiai pasitaikančią klaidą, skriejant su vandenlente per bangas bei papasakosime kaip jos išvengti. Taip pat pasakysime ką reikia turėti su savimi naujokui, atvykstančiam į pirmą vandenlentės pamoką.

Sportinio laivo nuoma – kodėl jį verta nuomotis su vairuotoju?

  • Galite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis kelione;

 

  • Visada jausitės maksimaliai saugiai ir komfortiškai;

 

  • Galite laisvai įamžinti edukacinių kelionių ar asmeninių švenčių akimirkas.

 

Sportinio laivo nuoma su vairuotoju suteikiama pas mus – sporto ir pramogų uoste „Wind Port“, nekantriai laukiame visų vandens pramogų mylėtojų.

Didžiausia, dažniausiai pasitaikanti klaida, skriejant su vandenlente per bangas – neteisingas vairalazdės laikymas. Kaip jos išvengti?

  • Netraukite vairalazdės per arti kūno – vandenlentės traukiamos greitos sistemos, todėl vos išplaukus automatiškai norisi prisilaikyti, traukti vairalazdę arčiau savęs. Tačiau traukiant vairalazdę arčiau, prarasite balansą ir krisite į vandenį. Vos išplaukus, stenkitės rankas ištiesti ir per staigiai neatsistoti;

 

  • Nepamirškite taisyklingos laikysenos – sėkmingo išplaukimo paslaptis – tinkama laikysena. Šiek tiek pritūpkite, svorį perkelkite ant galinės kojos, rankas sulenkite ir žiūrėkite tiesiai. Nepamirškite, jog slystate pilna pėda, todėl galvokite apie tinkamą svorio paskirstymą;

 

  • Atsipalaiduokite – anot vandenlenčių trenerių, dažnai žmonės per daug galvoja apie išplaukimą ar bijo nukristi. Didelis įsitempimas neleidžia pajausti greičio ar suklydus pasitaisyti, todėl svarbu atsipalaiduoti ir leisti būti traukiamam.

 

Ką reikia turėti su savimi naujokui, atvykstančiam į pirmą vandenlentės pamoką?

 

  • Atvykstantiems naujokams tereikia su savimi turėti gerą nuotaiką, svarbu būti pasiruošus sušlapti;

 

  • Nėra svarbus ypatingas fizinis pasiruošimas, tai nesuteikia kažkokio pranašumo stojant pirmąkart ant vandenlentės. Viską lemia praktika, ne fiziniai duomenys.

 

Mes, sporto ir pramogų uostas „Wind Port“, įsikūrę Elektrėnuose, adresu: Vėjų vartų g., Elektrėnai. Šiame uoste galite ne tik minėti įvairias šventes, bet ir aktyviai pramogauti ar įsigyti čiuožimo su vandenlente pamoką. Atvykdami nepamirškite visų saugumo priemonių ir reikalavimų dėl šalyje esančios ekstremalios situacijos. Rinkitės mus ir pažadame – sukursime nepakartojamą rudenį ir pačius geriausius įspūdžius!

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.