Ar yra galimybė pasistiprinti savo sveikatą Birštone?

 

Birštonas yra pagarsėjęs kaip vienas iš Lietuvos miestų, kuris yra laikomas sveikatinimo traukos centru. Daugelis žmonių čia važiuoja nes mano, kad čia galima sustiprinti savo sveikatą, imunitetą, įveikti sunkias ligas bei atsistoti ant kojų. Iš dalies tai yra tiesa. Tačiau nemaža dalis žmonių, grįžę iš Birštono, nusivilia, nes jų būklė nepagerėjo ir jie netiki, kad natūralus mineralinis vanduo gali gydyti. Taip yra todėl, kad atvykti į Birštoną neužtenka, nes yra keletą vietų, kurie iš tikrųjų gali padėti.

 

„Druskupis“ – mineralinio vandens garinimo statinys

                      Jeigu tenka atostogauti Birštone ir Jūs norite sustiprinti savo imunitetą, verta aplankyti „Druskupį“. Tai mineralinio vandens garinimo statinys, kuriame galima mėgautis šviežiu, atpalaiduojančiu bei sveiku „jūrinio efekto“ oru. Garintuvo sienomis teka sveikas ir natūralinis mineralinis vanduo, kuris sukelia jaukų „jūrinio efekto“ orą.

„Geltonoji Biuvetė“

                      „Geltonoji Biuvetė“ – statinys ant mineralinio šaltinio, iš kurio imamas natūralus mineralinis vanduo. Čia atvykus galima atsigerti šviežio bei natūralaus mineralinio vandens (reikia turėti su savimi puodelį). Mineralinį vandenį naudinga gerti žmonėms, kurie serga lėtiniu skrandžio uždegimu, kai yra sumažėjęs skrandžio sulčių rūgštingumas, serga skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige (neaktyviu ligos periodu), lėtiniu storosios žarnos uždegimu, lėtiniu vidurių užkietėjimu, lėtiniu tulžies pūslės ir latakų uždegimu. Mineralinio vandens nauda šiuo atveju, yra tai kad jis reguliuoja skrandžio sulčių rūgštingumą, skatina skrandžio sulčių sekreciją, mažina lygiųjų raumenų tonusą, slopina uždegimą, reguliuoja medžiagų apykaitą. Todėl žmonėms, kuriems yra diagnozuotos šios ligos, yra labai naudinga čia atvykti.

„Tulpės sanatorija“

„Sanatorija Tulpė“ siūlo platų sveikatinimo paslaugų pasirinkimą. Rekomenduojama išbandyti gydomąją vonią. Ją sudaro aukštos mineralizacijos mineralinis vanduo, kuris yra labai sveikas bei atpalaiduojantis. Sanatorijoje taip pat yra sveikatingumo oazė. Joje yra jauki gydykla, kurioje galima mėgautis baseino ir pirčių komplekso procedūromis. Gydomojo purvo procedūros taip pat gali būti naudingos sveikatai. Jos ne tik teigiamai veikia ir gražina išorę, bet ir skatina vidaus organų veiklą. Sanatorijoje verta išbandyti įvairius masažus, kurie atpalaiduoja kūną. Kūno formai palaikyti galima išbandyti kineziterapiją arba fizioterapiją.

„Kneipo sodas“

„Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas“ – tai yra teorija, kurią išskyrė XIX a. vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas, pagal kurio rekomendacijas ir buvo yra įrengtas „Kneipo sodas“ bei pavadintas jo pavardės garbei. Anot Kneipo, sveikatinimas sustiprina žmogaus organizmą daug efektyviau negu paprastos tabletės ar vaistai. Sveikatos gerinimą pagal Sebastianą Kneipą sudaro: vandens terapija, judėjimo terapija, vaistažolių terapija, harmonijos terapija, sveika mityba.

„Eglės sanatorija“

Dar viena sanatorija kurioje galima sustiprinti savo imunitetą. Joje galima išbandyti gydomąjį masažą, bei gydomąją vonią. Atliekama kineziterapija padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Darbuotojai įvertina lankytojų būklę bei atlieka kineziterapiją, kiekvienam individualiai. Sanatorijoje taip pat gaminamas skaniai bei sveikai paruoštas maistas.

Apibendrinimas

                      Taigi, vis dėlto Birštonas ne be reikalo garsėja kaip sveikatos gerinimo miestu. Jame yra daug nuostabių sveikatos stiprinimo būdų, ir žmonėms sergantiems kažkokiomis ligomis ar šiaip susirūpinusiems savo sveikata, čia labai rekomenduotina atvykti.

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *