Sex skelbimai internete – naujas būdas užmegzti pažintis

Interneto rinka – be galo patraukli: čia galima greitai ir sėkmingai rasti pačios įvairiausios informacijos. Todėl jau daugybę metų internete publikuojami ir patys įvairiausi skelbimai. Vos per kelias minutes galima rasti bei įsigyti reikiamą daiktą ar paslaugą. Bene kiekviename skelbimų portale galima rasti ir pažinčių skyrelį, kur žmonės ieškosi antros pusės ar sekso partnerio. Į tokius skyrelius užsuka ir  netradicinės orientacijos, netradicinių poreikių turintys žmonės. Sex skelbimai tikrai populiarūs – daugelis vienišių ar antras puseles turinčių žmonių pasiryžta smagiai avantiūrai. Ir tai nebūtinai susiję su prostitucija: nuotykių ieško ir tie, kurie nori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą arba kurie tuo metu tiesiog neturi partnerio.

sex skelbimai

Nuo pažinčių skelbimų tiesiog lūžta ir kiti tinklalapiai. Yra įsikūrę nemažai pažinčių svetainių, kur žmonės deda nuotraukas ir ieško draugų, gyvenimo partnerių. Beje, iš internetinių pažinčių išsaugo didelė ir rimta draugystė, tokiu būdu susipažino poros, drauge esančios po kelerius ar keliolika metų, jau spėjusios susituokti ir susilaukti vaikų. Šiandien susipažinti internetu – visiškai normalu, ir tai jau nieko nebestebina. Nebestebina jau net ir seksas per pirmąjį pasimatymą. Yra net ir tokių žmonių, kurių sex skelbimai peržiūrimi po kelis kartus per dieną – naujų nuotykių ir potyrių troškimas veikia tarsi narkotikas. Taigi bandysime panagrinėti statistiką ir atskleisime vyrų bei moterų požiūrį į tokią avantiūrą.

Seksas per pirmąjį pasimatymą – ką apie jį mano moterys, o ką – vyrai?

Pasaulyje nuolat atliekami tyrimai siekiant išsiaiškinti žmonių nuomonę apie seksą per pirmąjį pasimatymą. Ir, žinoma, vienareikšmio atsakymo, ar seksas per pirmą pasimatymą gerai, ar blogai, nėra. Pavyzdžiui, vienas populiarus užsienyje žurnalas padarė apklausą, kurios metu apklausė 1000 18-35 metų sulaukusių moterų ir vyrų. Rezultatai buvo tokie: per pirmąjį pasimatymą lovoje atsidurti norėtų 38,6 proc. moterų (vadinasi, kiek daugiau nei trečdalis visų apklaustųjų). Tuo tarpu vyrai buvo kur kas mažiau susikaustę ir 44,4 procento vyrų (taigi beveik pusė apklaustųjų) atsakė, kad užsiimti seksu norėtų jau per pirmąjį pasimatymą. Be to, atitinkamai 44,5 proc. moterų ir 58,6 vyrų konstatavo faktą, kad pažįsta nemažai tokių porų, kurios, pasimylėjusios per pirmąjį pasimatymą, jau daugelį metų yra kartu.

Moterys mano, kad seksas primojo pasimatymo metu tiesiog drastiškai sumažina susidomėjimą moterimi. Didžioji dalis moterų (daugiau nei 63 proc.) teigė, kad nuo sekso pirmojo pasimatymo metu susilaiko būtent todėl. Beje, panaši dalis vyrų (apie 67 proc.) sakė, kad jų susidomėjimas moterimi lieka nepakitęs nepriklausomai nuo to, ar per pirmą pasimatymą mylimasi, ar ne. Taigi tabu šiais laikais nėra nė vienai lyčiai, tad jei esate pasiruošę nuotykiams, padėti jums gali internetiniai sex skelbimai. Tačiau nepamirškite apsiginkluoti kontracepcija ir saugokite save.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *