Šiuolaikinės vidaus durys moderniam interjerui: ką rinktis?

vidaus durys

vidaus durysGyvenamosios aplinkos interjeras reikalauja daug laiko ir žinių, praktinės patirties ir išlavinto skonio. Siekiant priimti racionaliausią sprendimą, rekomenduojame bendrauti su šios srities profesionalais, kurie patars dėl konkretaus pasirinkimo jūsų atveju. Primename, kad dizaino sprendimai gali skirtis priklausomai nuo gyvenamosios erdvės ploto, bendros atmosferos, interjero vizijos ir t. t. Ieškodami kokybiškų ir stilingų baldų, nepamirškite, kad čia svarbu kiekviena smulkmena. Itin daug dėmesio reikalauja vidaus durys. Interjero specialistai teigia, kad dažniausiai durys tampa esminiu gyvenamosios erdvės akcentu, kuris lemia bendrąją būsto nuotaiką ir stilių.

Vidaus durų pasiūla išties didelė, todėl priimti konkrečiu atveju tinkamą sprendimą nėra taip paprasta. Primename, kad čia svarbu ne tik dizainas, bet ir kokybė, todėl rekomenduojame atsisakyti itin pigių durų, kurios negalės užtikrinti ilgalaikių rezultatų ir patikimos eksploatacijos. Prastos gamybinės medžiagos ir pasenę gamybos sprendimai bus tiesiogiai susiję su durų girgždėjimu, nusėdimu, prasta garso izoliacija, sunkiu durų uždarymu ir atidarymu. Šiandien galima rinktis iš itin plačios durų pasiūlos, todėl nesunkiai atrasite tai, kas atitiks jūsų išsikeltus kriterijus.

Vidaus durys gali būti gaminamos pagal individualius užsakymus arba standartinių išmatavimų. Paprastai visos durys grupuojamos į dvi atskiras kategorijas: klasikinio ir modernaus stiliaus duris. Nepaisant nesenstančios klasikos privalumų, kasmet auga modernių durų paklausa. Šios konstrukcijos išsiskiria lengvu ir stilingu dizainu, optiškai padidina gyvenamąją aplinką ir suteikia jai subtilios elegancijos. Vertinant modernių durų konstrukcijas, verta pastebėti, kad vis daugiau pirkėjų renkasi erdvę. Dėl šios priežasties įprastas varstomas konstrukcijas keičia stumdomos sistemos. Vienas svarbiausių stumdomų durų privalumų yra tai, kad jas galima montuoti praktiškai bet kokioje erdvėje, be to, jos netrukdo būsto apstatymui baldais (varstomoms konstrukcijoms reikalinga papildoma erdvė). Iš kitos pusės, šis sprendimas negali užtikrinti tinkamos garso izoliacijos.

Vertinant modernias duris, baldininkai teigia, kad savo populiarumo nepraranda medinės ar medį imituojančios vidaus durys. Tiesa, moderniame interjere netinka prabangūs dekoro elementai ar itin puošnūs durų raštai. Vietoj jų pasirenkamas modernus dizainas, šviesūs ir pasteliniai tonai. Vienas originaliausių sprendimų – itin ryškios vidaus durys, pvz., raudonos ar žalios spalvos durų konstrukcijos, kurios akimirksniu tampa esminiu gyvenamosios erdvės traukos objektu, suteikia daugiau gyvybės ir žaismingumo. Tiesa, ryškios spalvos rekomenduojamos iššūkių nebijantiems žmonėms, kurių gyvenimo būdas neatsiejamas nuo noro išsiskirti.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *