Kaip vidaus durys padeda atnaujinti namų interjerą?

vidaus durys

vidaus durysStilingas ir harmoningas namų interjeras – geriausias būdas sukurti malonią atmosferą namuose. Po dienos darbų ir laisvu metu mėgstame atsipalaiduoti namuose, o tam, kad vos grįžus neprikibtų stresas ar nesubjurtų nuotaika, naudinga pasirūpinti tinkamu interjeru. Ir tam svarbus visų baldų vaidmuo. Tačiau skubėdami dažnai kai kurias smulkmenas esame linkę praleisti. Pavyzdžiui, ar žinojote, jog tinkamai parinktos ar atnaujintos vidaus durys gali apkeisti Jūsų interjerą neatpažįstamai?

Laikas suvienodinti

Labai dažnai, ypač jei namuose remontus atliekate atskiroms patalpoms, pasitaiko, kad vidaus durys namuose sumontuotos skirtingos. Dažniausiai tai neatsiliepia teigiamai namų interjerui. Tiek baldų gamintojai, tiek interjero specialistai ar architektai sutaria, jog namuose reikėtų laikytis vieningo stiliaus, jei norite, kad čia būtų jauku ir malonu leisti laiką. Tai neatsiejama ir nuo durų interjero. Tad jei namuose naudojamos kelios vidaus durys, geriausiai, jei ne tik tarpusavyje jos būtų vienodos ar bent artimos savo stiliumi, bet ir derėtų prie bendro namų interjero. Tad jei Jūsų namuose miegamajame įrengtos vienokios, svečių kambaryje kitokios, o virtuvėje dar kitos durys, naudinga visas jas suvienodinti ir pamatysite, kaip namai taps jaukesni ir malonesni.

Rinkitės naujas

Jei norite namams įpūsti naujų vėjų, imkite ir atsinaujinkite visas namų vidaus duris. Turbūt manote, jog tai smulkmena, tačiau iš tiesų tokia idėja pagyvins Jūsų namus ir atrodys, kad interjeras kaip reikiant pasikeitęs. Svarbiausia, rinkitės kokybiškas ir ne per daug ryškias duris, kad jos netaptų pagrindiniu namų akcentu. Taip pat nepamirškite pasirūpinti, jog namuose durys būtų jei ne vienodo, tai bent jau panašaus ir patogaus pločio. Dažniausiai baldų gamintojai pataria rinktis nuo 80 iki 100 cm pločio duris namams. Jei tai virtuvės, vonios ar sandėliuko durys, jos gali būti platesnės. Tuo tarpu durys į drabužinę gali būti ir itin plačios ir parinktos nepaisant rekomendacinių išmatavimų.

Atsinaujinkite patys

dar viena puiki idėja, kaip atnaujinti savo namus, tiesiog pasirinkus atnaujinant duris, yra durų atnaujinimas savo rankomis. Kaip tai įgyvendinama? Tam yra begalės idėjų. Dažniausiai durys yra gaminamos iš medienos. O ši medžiaga, kaip jokia kita, yra lengvai pritaikoma įvairiausiems baldų atnaujinimams. Pavyzdžiui, jei norite įnešti šiek tiek gaivumo į namus, nudažykite visas duris pasirinkta šviežia spalva. O galbūt pakaktų kiekvienose įmontuoti stiklo dekoracijų? Kita populiarėjanti idėja – sendintos vidaus durys, kurios puikiai dera prie klasikinio interjero.

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *