Slidinėjimo kelionių inventorius: ką pasiimti?

slidinėjimo pramogos

slidinėjimo pramogosKad slidinėjimo kelionė būtų įsimintina ir nekeltų rūpesčių, turime ruoštis iš anksto. Pasidomėkite atostogų pasiūlymais ir išsirinkite jūsų lūkesčius atitinkantį slidinėjimo kurortą. Pagalvokite, ar norite išbandyti šeimos trasas, ar domitės ekstremalesniu slidinėjimu. Be to, negalima pamiršti ir kelionės išlaidų, ypač tuo atveju, jei ketinate keliauti nuosavu automobiliu. Itin svarbus aspektas – kelioninio krepšelio suplanavimas. Siūlome atsisakyti itin didelio daiktų kiekio ir imti tai, kas būtiniausia.

Planuojat slidinėjimo kelionės inventorių, reikia apsispręsti, ar keliausite su sava įranga, ar galvojate apie jos nuomą. Jei keliausite su savo įranga, turite du pasirinkimus – pirkti gana didelius, tačiau patogius ir praktiškus dėklus arba įvynioti slides ar snieglentę į drabužius. Tai itin praktiškas sprendimas, kuris leis sutaupyti daugiau erdvės kelioniniame krepšyje ir apsaugos įrangą nuo susibraižymo. Tiesa, vyniojimui nenaudokite geriausių ir gražiausių drabužių. Jei nusprendėte nuomotis įrangą slidinėjimo kurorte, galėsite pasidžiaugti, kad pavyko sutaupyti itin didelę kelioninio krepšio dalį. Rekomenduojame su savimi turėti nuosavus batus, kadangi nuomojami gali būti nepatogūs ir spausti kojas. Tai gali trukdyti suplanuotai pramogai ir kelti diskomfortą. Beje, jei vežatės batus, jie taps puikiu dėklu, kuriame galėsite laikyti smulkius daiktus, pvz., elektronikos prietaisus ar vaistus. Prieš tai rekomenduojame juos įpakuoti į neperšlampamus maišus.

Jei keliaujate nuosavu automobiliu, greičiausiai, galite sau leisti pasiimti kur kas daugiau daiktų, nei keliaujant lėktuvu. Pastarasis sprendimas reikalauja itin griežtos daiktų atrankos. Dažniausia klaida – didelis drabužių bagažas. Primename, kad svarbiau rūpintis slidinėjimo aprangos kokybe, o ne jos kiekiu. Kitas klausimas – vonios priemonės. Jei ketinate ilsėtis viešbutyje, greičiausiai gausite ir visą kasdienės higienos komplektą (nepamirškite tik dantų pastos ir šepetėlio), todėl jums nereikės rankšluosčių, šampūno ar plaukų džiovintuvo.

Nepamirškite, kad slidinėjimo pramogos neatsiejamos nuo pavojaus, todėl rūpinkitės savo ir savo artimųjų saugumu. Svarbiausia – turėti patikimą šalmą. Tai daiktas, kuriam investicijų gailėti tikrai nereikėtų. Žinoma, šalmą visuomet galėsite išsinuomoti ir vietoje, tačiau verta pagalvoti apie kokybiškos prekės įsigijimą Lietuvoje. Labai svarbu įsigyti ir kokybiškas pirštines. Su prastos kokybės gaminiais nuo šalčio nebejausite rankų, todėl negailėkite išlaidų žinomo gamintojo produkcijai. Svarbu ir tinkamos kojinės. Primename, kad į slidinėjimo kelionę negalima leistis be apsauginių akinių ir kremo nuo saulės. Kartais klaidingai manoma, jog esant žemai temperatūrai saulė nėra tokia pavojinga, tačiau realybė visai kitokia – slidinėjimo kurortuose dėl saulės galite patirti daugiau nemalonumų, nei ilsėdamiesi prie jūros.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *