Tapetų nuplėšymas: greita, paprasta, nesunku

tapetai

tapetaiTapetavimas yra viena patraukliausių sienų dekoravimo būdų, kurį renkasi lietuviai. Nors dažymas atrodo paprastesnis, tačiau daugiau darbo įdėti pasiruošę tautiečiai žiūri į rezultatą, o ne paprastumą. Tapetai tarnauja dažnai kur kas ilgiau, jie papildomai izoliuoja sienas, galima atrasti itin platų jų pasirinkimą, tad kiekvienas pagal savo poreikius atras tokius tapetus, kurie leis sukurti išskirtinį dizainą namuose.

Svarbiausia, kad apdailos darbai Vilniuje gali būti patiekiami į specialistų rankas. Tokiu atveju pačiam neteks tapetuoti. Specialistas visada padarys greičiau ir kokybiškiau, tačiau jo paslaugos kainuoja. Norint pačiam sėkmingai atlikti darbus – rekomenduojame susipažinti kaip.

Pradėsime nuo tapetų nuklijavimo darbų, kurie nėra tokie sudėtingi kaip daugelis galvoja.

  • Pirmiausia reikia suprasti, kad skirtingi tapetai nusiklijuoja skirtingai. Dažniausiai kuo jie storesni – tuo nuklijuoti bus kur kas paprasčiau ir lengviau. Tuo tarpu plonesniems tapetams reikia daugiau pastangų, kadangi dažnai bandant nuklijuoti jie plyšta.
  • Tapetams nuo sienos nulipdyti geriausia tinka specialios priemonės. Jų tikslas yra sumažinti klijų įtaką ir tuo pačiu kur kas paprasčiau atklijuoti sienas. Visgi, kita alternatyva, pigesnė, yra paprasčiausias vanduo, kuriuo galima šlapinti sienas. Siūlome kempine sugerti kuo daugiau vandens ir juo braukyti per tapetus. Dažniausiai jie ir pradės valytis, ir paprasčiausiai atplyš. Visgi, taip darydami galite sugadinti sienas. Ypač tokiu atveju, jeigu po tapetais yra gipso plokštės.
  • Taip pat naudinga naudotis specialias priemones, kurios yra skirtos kur kas paprastesniam tapetų nuėmimui. Jos kiek primena gremžtukus, kuriais tarsi bandoma nuimti popierinį sluoksnį.

Apdailos darbai Vilniuje su specialistais bus kur kas greitesni, juolab, pavyks išvengti problemų, kurias kartais sukelia patys žmonės. Paprasčiausiai tapetai turi būti nuimami labai detaliai ir tiksliai, nepaliekami jokie likučiai. Tik tokiu atveju pavyks ant viršaus kokybiškai užklijuoti naujus tapetus. Netinkamai pašalinus senuosius naujieji ne taip gerai lips, tuo pačiu liks grublėtumai, tapetai neatrodys gražiai, gali po kiek laiko paprasčiausiai nusiklijuoti.

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *