Kokius kriterijus turi atitikti kokybiška virtuvė

kokybiški virtuvės baldai

kokybiški virtuvės baldaiBet kuriuose namuose viena svarbiausių erdvių yra virtuvė. Tačiau joje patogiai jaustis galima tik tada, kada tai yra gera arba kitaip, kokybiška, virtuvė. Tad kas yra gera virtuvė ir kokie turi būti kokybiški virtuvės baldai?

Funkcionalumas

Dizaineriai sako, kad kokybiški virtuvės baldai yra ergonomiški, ilgaamžiai ir pasižymintys funkcionalumu. Tai reiškia, kad virtuvė turi būti patogi visiems šeimos nariams, o baldai projektuojami ne pagal tuo metu žurnalų viršelius puošiantys mados tendencijų pavyzdžiai, bet pagal Jūsų elgesį, pomėgius. Todėl yra klaida pirkti jau pagamintus baldus iš salono. Geriausi – virtuves baldai pagal uzsakyma. Neretai klienai išgirdę šią rekomendaciją teiraujasi kokios virtuves baldai pagal uzsakyma kainos? Vis dėlto, paskaičiuoti tikslią kainą galima tik jau sukūrus projektą, o virtuves baldu gamyba kaina priklauso nuo medžiagos, virtuvės dydžio, technologijų. Kad ir koks būtų galutinis skaičius, verta įvertinti tai, kad kokybiška virtuvė tarnaus 20 ar daugiau metų. Nekokybiška – atitinkamai trumpiau.

Ekologija ir technologijos

Atrodo, kad kokybiški virtuvės baldai negali būti neekologiški. Juk virtuvėje dažniausiai karaliauja mediena. Vis dėlto, dažniausiai medienos plokštės laminuojamos, frezuojamos, lakuojamos, dažomos. Tad norėdami sutaupyti, medžiagų sąskaita, galite į namus įsileisti kancerogenų židinį. Todėl virtuves baldai kaina neturėtų būti prioritetinis klausimas, svarbus, bet nesvarbiausias ar juolab sprendimą lemiantis.

Kita vertus, taip sparčiai populiarėjantys išmanieji namai neįsivaizduojami be išmanių technologijų virtuvėje. Technologijas ir buitinės technikos skaičių geriausia pasirinkti pagal šiuo metu virtuvėje esančios technikos skaičių. Juk bet kada galėsite virtuvėje pastatyti papildomą spintelę ar įmontuoti naują įrenginį.

Kokybė tai visuma

Kokybė tai yra visumos dalis. Gali būti net puikiai pagamintas ir sumontuotas baldų komplektas, prie kurio gamindami maistą jausitės lyg svečiuose. Todėl kokybiški virtuvės baldai turi derėti prie kitų namų erdvių. Keistai atrodytų akį rėžiantis kontrastas tarp skirtingų buto ar namo patalpų interjero. Tai svarbu pasakyti dizaineriui, kuris projektuos Jūsų virtuvės komplektą, nepaisant to, ar Jus domins virtuves baldu gamyba kaune, virtuves baldu gamyba vilniuje, virtuvės baldų gamyba panevėžyje ar virtuves baldu gamyba klaipedoje.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *