Kaip išsirinkti tinkamą epiliatorių?

epiliatorius

epiliatoriusPasijunti lyg priklausytum kokiam nors slaptam epiliatorių pasauliui, kuriame vietą atranda kiekvieno modelio mylėtojų klubo narės. Kaip jos tokiomis tapo? Turbūt sužinojo gyvybiškai svarbias dailių kojų taisykles. Štai jos…

Plaukų geną žadinantiems peiliukams – ne

Visos iki to laimingo momento, kuomet epiliatorius atsiduria ant lentynėlės vonioje, praeiname savo vešlių plaukų geną žadinančio peiliuko laikotarpį. Tai juk atrodo toks neskausmingas ir greitas procesas. Be visa kita ko jis nereikalauja jokių įgūdžių ar žinių. Tik jau paaugus ne tik pačioms, bet ir mūsų socialiniam statusui pasipūtus lyg oro burbului supranti, kad net ir blogas epiliatorius yra geriau, nei tūkstančiai odą žalojančių lyg švitriniu procedūrų peiliuku. O ką jau kalbėti apie tai, kad geriausias epiliatorius gali padėti sutaupyti nemažas sumas, kurias iki šiol išleisdavome vienkartiniams skustuvams.

Kuo daugiau pincetų

Skauda žvėriškai, o tos besišypsančios gražuolės iš televizijos reklamų yra paveiktos saulės, kremų ar kokios nors hialurono rūgšties, tempimo procedūrų. Tačiau kuo daugiau peiliukų turi epiliatorius, tuo greičiau atliekama visa procedūra. Naujos kartos lazeriniai epiliatoriai makaluojasi per odą beveik be skausmo.

Kita vertus, epiliatorius atsiliepimai minima, kad pincetų skaičius ne visada yra toks svarbus koks skirtingų galvučių skaičius, tarkim, specialios galvutės jautrioms zonoms depiliuoti (kaip pavyzdžiui bikinio).

Įkraunamas ir atsparus vandeniui

Verta pagalvoti ir apie tokią smulkmeną kaip įkraunamas ir atsparus vandeniui ar su ilgiausiai laidais ir krovikliais pratirtintas agregatas. Tarkim, philips lazerinis epiliatorius ir epiliatorius braun silk epil 9 yra atsparūs vandeniui. Jie be visų kitų gerų funkcijų dar sugeba pagauti ir visai trumpus plaukelius, kas savaime suprantama yra didelis privalumas.

Tik deja, geras epiliatorius yra tas su kuriuo nereikia žaisti ilgai, o pasikrauna jis beveik žaibiškai. Lietuvoje kol kas tokių dievų beveik nėra. Tad tenka įkrovimui skirti nemažai laiko. Jeigu naudosite tik pusę baterijos pasikrovusius epiliatorius, baterija greitai eikvosis kol galiausiai suges.

Jeigu esate brandi, savimi pasitikinti ir nepriklausoma tiek, kad turite nuolaidų korteles prekybos centruose, nemažas nuolaidas turi epiliatoriai topo centras ir internetu – epiliatoriai pigiau.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *