Vieni skursta, kiti turtėja

Vakar Delfi plačiai nuskambėjo straipsnis „Trečdalis Lietuvos – ties skurdo riba”. Ši tema buvo aptarinėjama visą dieną ne tik portaluose, bet ir televizijoje. Straipsnyje pranešama, kad 33,4 proc. Lietuvos gyventojų 2011 metais gyveno ties skurdo riba, ir tai buvo vienas didžiausių rodiklių Europoje!

Tokia informacija, ko gero, privertė ne vieną susimąstyti, kodėl atsitinka taip, kad vieni maudosi turtuose, o kiti balansuoja ties skurdo riba…

Atsakymas iš tiesų yra kiekvieno iš mūsų pasąmonėje, tik ne visi drįstame tai pripažinti! Juk pajamos auga tada, kai augame mes patys. Tačiau tam, kad vyktų pokyčiai, reikia veiksmų ir pastangų. Ar Jūs estate tam pasirengę?..

Ko gero esate girdėję, kad turtingi žmonės net mąsto kitaip nei vargšai. Štai keletas mąstymo ir veiksmo būdų (pagal H. Eker), kuriais turtingieji skiriasi nuo neturtingųjų:

  • Turtingieji žino, kad gyvenimą kuria patys, o neturtingi mano, kad gyvenimas teka sava vaga.
  • Turtingi žmonės žavisi kitais turtingais ir sėkmingais, o neturtingieji piktinasi turtingais ir visais, kuriems sekasi.
  • Turtingi žmonės nori, kad jiems būtų mokama už rezultatus, neturtingieji nori, kad jiems būtų mokama už darbe prastumtą laiką.
  • Turtingi žmonės nuolat mokosi ir tobulėja, o neturtingi įsitikinę, kad jie jau viską žino.

Ir tai tik keletas elementarių skirtumų! Tačiau, sutikite, jie priverčia susimąstyti ir pradėti veikti. Nuo ko pradėti?

Apie tai daugiau – kitame naujienlaiškyje.

O tiems, kurie jau pasirengę imtis veiksmų ir netilpti to trečdalio Lietuvos rėmuose, suteikiame ne vieną galimybę rinktis.

Apsilankykite šiame verslumo puslapyje ir jie garantuoja rasite tai ko ieškojote!

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *