Elektriniai židiniai ir dažniausiai pirkėjų užduodami klausimai

Kai orai už lango ima vėsti ir namų aplinkoje norime sukurti daugiau jaukumo, elektriniai židiniai tampa puikia investicija, leidžiančia mėgautis jaukia šiluma ir nepriekaištingu estetiniu vaizdu. Iš kitos pusės, šioje srityje dirbantys specialistai teigia, kad elektriniai židiniai, priešingai nei tradiciniai malkomis ar anglimis kūrenami židinių modeliai, sulaukia gana daug klausimų, kadangi jų veikimas ir montavimas daugeliui atrodo miglotas ir neaiškus. Pateikiame 5 dažniausiai užduodamus klausimus ir šios srities ekspertų patarimus.

1. Ar elektriniai židiniai skleidžia tikrą liepsną?

Elektrinių židinių liepsna nėra tikra ugnis. Nors skirtingi modeliai naudoja skirtingas technologijas, paprastai liepsnos efektas sukuriamas naudojant šviesos diodus. Vis dėlto, dėl inovatyvių sprendimų taikymo ši liepsna atrodo stulbinančiai tikroviškai ir leidžia mėgautis akiai maloniu žaidžiančios liepsnos šokiu.

2. Ar elektriniai židiniai gali sušildyti namus?

Elektriniai židiniai gali skleisti šilumą. Nors ši įranga neskirta erdvaus namo apšildymui, nedidelį butą ar tam tikro namo zoną židinys tikrai sušildys, leisdamas efektyviai sumažinti šildymo sąskaitas. Be to, kadangi šildymo funkcija yra laisvai pasirenkama, esant itin karštiems mėnesiams, pvz., vasaros viduryje, šildymo funkciją galima išjungti ir mėgautis židinio jaukumu be kaitros.

3. Ar elektriniai židiniai yra saugūs?

Priešingai nei tradiciniai židiniai, elektrinė įranga neįkaitina židinio korpuso, todėl pasižymi aukštais saugumo rodikliais, puikiai tinka namams, kuriuose auga vaikai. Dėl šios savybės elektriniai židiniai gali būti montuojami praktiškai bet kur – sienoje, šalia baldų, po televizoriumi ir pan. Be to, modernių saugumo funkcijų naudojimas suteikia papildomo saugumo, pvz., garantuoja automatinį įrangos išsijungimą esant perkaitimo pavojui.

4. Ar elektriniai židiniai lengvai montuojami?

Vienas svarbiausių elektrinių židinių privalumų yra lengvas jų montavimas. Iš tiesų tai tėra vieno žingsnio procesas. Jums nereikės specialiai ruošti namų erdvės, galvoti apie kaminą ar vėdinimą. Viskas, ką reikia padaryti – nuspręsti, kur židinys stovės ir prijungti jį prie elektros lizdo. Be to, kadangi galite rinktis iš itin plačios židinių pasiūlos, nesunkiai priderinsite jį bet kuriame interjere.

5. Ar elektriniai židiniai reikalauja sudėtingos priežiūros?

Elektriniai židiniai nereikalauja jokių priežiūros darbų. Jums tereikia nuvalyti dulkes ir džiaugtis puikia židinio estetika. Jei turėtumėte tradicinį židinį, turėtumėte galvoti apie kamino valymą ir kasmetinius aptarnavimo darbus. Elektrinis židinys nereikalauja jokios priežiūros. Be to, kadangi šie židiniai neskleidžia tikros ugnies, išvengiama ir korozijos rizikos.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *