Elektros tiekėjai: ką verta apie juos žinoti?

Didžioji dalis žmonių pasaulyje savo gyvenimo neįsivaizduoja be elektros energijos. Elektros pagalba turime šviesą namuose, galime pasigaminti valgyti ir naudoti įvairiausius namų buities prietaisus – nuo elektrinio dantų šepetėlio iki elektros energija veikiančio namų šildymo katilo. Vos dingus elektros energijai namuose, nebežinome, kuo užsiimti, nes be jos mes – kaip be rankų. Šiuo metu Lietuvoje vyksta elektros energijos tiekėjų reforma, pagal kurią reikalinga kiekvienam namų ūkiui pasirinkti vieną iš elektros tiekėjų. Šiuo metu rinkoje yra 7 elektros tiekėjai, iš kurių galima rinktis. Ką apie juos reikėtų žinoti prieš pasirenkant geriausią variantą?

Reputacija ir patirtis

Sutiksite, jog įmonės reputacija yra labai svarbus rodiklis, renkantis prekes ar paslaugas. Ne išimtis yra ir elektros tiekėjai, iš kurių reikia išsirinkti vieną. Dėl šios priežasties, visų pirma atlikite mažą tiekėjų reputacijos ir patirties tyrimą internete. Pasidomėkite, kokią patirtį elektros tiekėjai turi sukaupę energetikos rinkoje, kokia įmonės reputacija. Tą galite padaryti tiesiog suvedę pavadinimą google paieškoje, paskaitinėkite straipsnius naujienų portaluose, atsiliepimus forumuose, facebook grupėse. Taip pat puikus būdas patikrinti įmonės reputaciją ir viešąjį įvaizdį yra patikrinti jų linkedin profilį, kuris atspindi daugiau ir įvairesnį įmonės vidinį gyvenimą.

Šaltinis, kaina ir sąlygos

Elektros tiekėjai yra labai skirtingos įmonės. Vienos iš jų – gan naujos, kitos jau senbuvės rinkoje. Normalu, kad jums, kaip elektros vartotojui, yra itin svarbi paslaugos kaina ir sutarties sąlygos. Todėl prieš pasirinkdami vieną tiekėją, būtinai kreipkitės į visus elektros tiekėjus ir paprašykite iš jų pasiūlymų. Pasiūlymai gali būti labai skirtingi, todėl atidžiai ir objektyviai juos įvertinkite ir rinkitės tą, kuris siūlo geriausią kainą ir sąlygas. Taip pat, jei jums svarbu, į vertinimo kriterijų įtraukite ir tai, kas yra elektros tiekėjo gamybos šaltinis ir kokias papildomas paslaugas jis gali suteikti.

Taigi, nors elektros tiekėjai rinkoje yra keli, tačiau renkantis vieną iš jų, būtina apie juos pasidomėti daugiau ir kritiškai įvertinti jums svarbius aspektus. Specialistai ragina į tai žiūrėti atsakingai ir gauti pasiūlymus iš įvairių tiekėjų.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *