Ką gali pasiūlyti naujos statybos butai Vilniuje?

Nesuklysime sakydami, kad kone visi  žmonės trokšta gyventi savuose namuose. Taip jau yra, kad mūsų tautiečiams, nepriklausomai nuo jų amžiaus,  namai yra svarbūs ir reikšmingi. Kaip taisyklė, daugeliui jų iškyla klausimas – rinktis naujos statybos butą ar ieškoti šiek tiek pigesnio, bet jau ne vienerius metus menančio gyvenamo būsto? Naujos statybos butai Vilniuje šiandien labai populiarūs, o platus jų pasirinkimo asortimentas ir įvairios galimybės įsigyti būstą su tam tikromis lengvatomis, verčia lietuvaičius vis dažniau atsigręžti į tokį buto pasirinkimo variantą.

Pirmiausia apie tai, kokius privalumus turi naujos statybos butai Vilniuje. Daugelis naujų būstų pasiūlymų – pridėtinės vertės projektai. Jie atsakingai apgalvoti ir kruopščiai pritaikyti visoms amžiaus grupėms. Šiandien žmonės ypatingą dėmesį skiria patogumui, tad galimybė be sunkumų auginti vaikus ar gyventi su garbaus amžiaus senjorais, turinčiais specialių poreikių, yra labai svarbus ir sveikintinas dalykas.

Kitas labai svarbus dalykas – komfortas iš informatyvus būsto rinkimosi procesas. Paprastai naujus būstus savo klientams padeda išsirinkti tokia veikla užsiimančios įmonės arba nekilnojamo turto brokeriai. Jie lydi klientą visų kelionių metu, kiek ligai besirinktumėte pirkinį. Vadinasi, turėsite profesionalų patarėją nuo rezervacijos iki gyvenimo pradžios naujai  sukurtuose namuose.

Trečia – galimybė pasirinkti visiškai įrengtus arba su daline apdaila butus. Esate kūrybiškas ir norite, kad jūsų namai būtų niekuo nepanašūs į kitų? Ką gi, tai puiki galimybė susikurti namus pagal savo poreikius. Pradėkime nuo grindų. Dalinės apdailos butuose grindų danga paprastai neįrengiama. Jeigu turite išskirtinių reikalavimų grindų dangai, tuomet rinkitės tokį butą ir, įdėję šiek tiek pastangų, laiko bei lėšų, galėsite džiaugtis būtent tokiomis grindimis apie kokias svajojote.

Dalinės apdailos butų sienos gali būti be apdailos, su išvedžiota elektros instaliacija ir sujungimais instaliacinėse dėžėse. Sukurkite originalią ir jaukią sienų apdailą pagal savo poreikius. 

Šiomis dienomis  galima rasti  butų netgi su langų angokraščiais be apdailos, be palangių. Mėgstate neįprastai plačias palanges? Puiku, susikurkite tokias.

O kur dar kiti privalumai, kuriuos dažnai pasiūlo naujos statybos butai:

  • Uždara, tvora apjuosta teritorija.
  • Įvažiavimas ir įėjimas – tik gyventojams, pro automatinius vartus.
  • Papildomai aptverta vaikų žaidimų aikštelė.
  • Projekto teritorija stebima vaizdo kameromis.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *