Kaip neperšlampama paklodė palengvina kūdikio miegą

neperšlampama paklode

neperšlampama paklodeMus supa įvairiausi sprendimai, kadaise ar visai neseniai kažkieno sugalvotos idėjos. Kai kurios atrodo sudėtingos, o kitos – paprastos, bet genialios. Pastarųjų nauda įsitikinama itin dažnai. Pavyzdžiui, rūpinantis kūdikiu džiaugiamasi neperšlampama paklode.

Kiekvienas nori išsimiegoti komfortiškai. Tas pats pasakytina ir apie kūdikius, nors jie šios minties ir nepasako. Sudedamųjų dalių, kad vaikelis užmigtų ir jaukiai sapnuotų, yra gana daug. Prie jų reikėtų priskirti ir lopšines ar pasakas, ir visokius daiktus (lovytę, patalynę). Iš pažiūros viskas gali atrodyti dvejopai – arba paprastai, arba sudėtingai. Tačiau pradėjus domėtis situacija pasikeičia. Paprastumas pavirsta šiokiu tokiu sudėtingumu, bet pirminis sudėtingumas greitai įveikiamas. Štai išgirdus ką nors apie neperšlampamas paklodes pagalvojame, ar apie jas žinome. O tuomet, kai išsiaiškiname, apie ką eina kalba, išankstinio suglumimo nelieka.

Įsivaizduokite save. Kokio poilsio jūs norite? Kokia miego aplinka ir pozicija patinka? Daugelis atsakytų mėgstantys gaivią patalynę, nelabai kas mėgtų pernelyg karštą atmosferą. Tik čiužinio kietumas sukeltų diskusijų. Visgi ir čia galioja šiokios tokios tendencijos. Jei esate moteris, greičiausiai esate už minkštesnį paviršių. Jei jūsų lytis vyriška, tokiu atveju turbūt rinksitės ne patį minkščiausią variantą.

Jei minkštumas ar kietumas – gana subjektyvios sąvokos, tai apie šlapumą ir sausumą nelabai pasiginčysi. Kas maloniau – pabusti gaiviai ar suprakaitavus? Kažin ar kas rinktųsi antrąjį variantą. Ir tai natūralu. Prakaitas mums visai nesisieja su patogumu. Juk sušilus stengiamės kuo greičiau nusiprausti. Ne tik dėl drėgnumo, bet ir dėl nemalonaus kvapo. Galima gilintis ir į tokias situacijas kaip vėjo perpūtimas suprakaitavus. Tačiau šiame straipsnyje norime akcentuoti kūdikių miegą. Būtent dėl to pasitelkiami tokie pavyzdžiai – mums lengviau suprasti suaugusius žmones, tačiau jų gero miego sąvoka turi panašumų su patogiu mažylių poilsiu.

Kūdikis suteikia džiaugsmo, tačiau reikalauja ir atidžios priežiūros. Kartais minėtas sugretinimas su suaugusiaisiais gali atrodyti keistas, tačiau bent šiuo atveju jis padeda įsigilinti į situaciją. Pastarąją pagerina viena kita namuose esanti orą praleidžianti neperšlampama paklodė. Jos dėka kūdikis pailsi žymiai patogiau.

You Might Also Like

One Reply to “Kaip neperšlampama paklodė palengvina kūdikio miegą”

  1. Kas be ko, neperšlampama patalynė šiomis dienomis itin palengvina mamyčių buitį, nes nereikia naudoti palų, o vaiko čiužinukas išvengia nešvarumų. Be to, labai svarbu kiekvienai mamai, kad jos vaikelis miegotų komfortiškai, neperšlaptų ir neprakaituotų. Būtent naudojant neperšlampamas paklodes viso to galima išvengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *