Mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas besileidžiant į tolimą kelionę

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaĮ kelionę po svečią šalį populiaru leistis ne tik lėktuvu, laivu ar autobusu, tačiau ir nuosavu transportu. Lengvasis automobilis – puikus pasirinkimas, jei keliauja nedidelė, 2-4 žmonių kompanija. Priešingu atveju pasmerksite save fiziniam diskomfortui: įsivaizduokite, kaip jaustumėtės po paros ar dviejų kelionės, kai trys asmenys sėdi susispaudę ant galinės sėdynės? O ką jau kalbėti apie kuklų bagažo kiekį, kurį būtų galima pasiimti su savimi. Mikroautobusų nuoma – tai galimybė keliauti didesnei žmonių kompanijai (iki 8 asmenų) viena transporto priemone, kartu vežantis pageidaujamą kiekį bagažo.

Ši paslauga turi keletą neabejotinų pliusų.

  • Kartu keliauti smagiau.

Kas gali būti geriau, kai į ilgai trunkančią kelionę leidžiamasi su gausiu geriausių draugų būriu – juokas, diskusijos, būsimų atostogų planai ir lūkesčiai. Sėdint skirtingose transporto priemonėse, viso to netenkama: apsiribojama tik bendravimu susimirksint automobilio šviesomis, garsiniu signalu ar susimojuojant lenkimo metu. Mikroautobusų nuoma suartina draugus tiesiogine prasme ir garantuoja įsimintinesnius kelionės įspūdžius.

  • Galimybė pailsėti nuo įtempto vairavimo bei sutrumpinti kelionės laiką.

Nors daugelis vairavimą laiko malonumu, tačiau ilgesnį laiką praleidus prie vairo, natūraliai apima nuovargis, darosi sunkiau sukaupti dėmesį. Tai gali sukelti realų pavojų kelyje. Kartu keliaujančiųjų būryje, tikėtina, atsiras ne vienas, turintis vairavimo pažymėjimą. Vairavimas pakaitomis ne tik leist atsipūsti, bet ir gerokai sutrumpins kelionės laiką – nereikės stovėti vietoje, kol vairuotojas miegos.

  • Galimybė kartu vežtis daugiau bagažo.

Į tolimas keliones, atrodytų, susidedame pusę gyvenimo. Iš tiesų ir reikia visko: maistas, rūbai, patalynė, buitiniai rakandai ir kita. Lengvojo automobilio bagažinėje sutalpinti kelių žmonių mantą yra labai sudėtinga, tuo tarpu mikroautobusai šiuo atžvilgiu yra labai naudingi.

Ką reikėtų žinoti asmenims, kuriuos sudomino mikroautobusų nuoma?

  • Galimybę vairuoti šią transporto priemonę suteikia B kategorija.
  • Mikroautobusas gali būti išsinuomojamas reikiamam parų skaičiui. Kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojamasi, tuo mažesnė paros kaina. Atkreikite dėmesį, jog kuro sąnaudos į nuomos kainą neįeina.
  • Nuomotojas pasirūpina transporto priemonės technine priežiūra kelyje, privalomuoju bei KASKO draudimo, o klientas įsipareigoja laikytis kelių eismo taisyklių.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *