Moteriški kvepalai, kurie pažadins Jo aistrą

moteriski kvepalai

Feromonai  parenka mums geismo objektą pagal žmogaus individualų kvapą. Todėl moteriski kvepalai su feromonais laikomi pagrindiniu meilės eleksyro komponentu. Tačiau yra dar keli kvapai, kurie gali tapti teigiamu impulsu meilės srityje. Pateikiame visą  moteriski kvepalai top sąrašą, kurio dėka prisijaukinsite net užkietėjusį viengungį.

moteriski kvepalai

Duoklė klasikai

Moteriski kvepalai – tai lyg jos vizitė kortelė. Vyras gali pamiršti plaukų spalvą ar suknelę, kuria vilkėjote, bet kvapo – niekuomet.

Moteriski kvepalai 2016 skatina moteris sukurti unikalų savo įvaizdį ir pabrėžti individualumą. Nors daugelį metų klasika laikyti kvepalai vis dar vertinami ir laikomi elegancijos bei rafinuoto skonio simboliu. Todėl jeigu norite sugundyti stiprų ir savimi pasitikintį vyrą pradėkite žvalgytis tarp lentynos – moteriski kvepalai calvin klein. Juose dominuoja granatas, orchidėja ir vieni  žymiausių afrodiziakų – ambra bei muskusas. Tai netikėtas romantiškos dvelksmas.

Moteriski kvepalai Gucci garsėja rytietiškais gėlių aromatai. Šie kvepalai lyg paslaptingos moters kozeris pries varžoves. Vyras iš prigimties yra medžiotojas ir moteris, kuri paaštrina jo pimykščius instinktus – yra nepamirštama ir labai vertinama.

Moteriski kvepalai Versace – geismą žadinantis ir gaivus gardevijų kvapas. Ambros ir muskuso dermė sukurti savitumui ir geidulingumui pabrėžti.

Moteriski kvepalai forumas ūžia apie lacoste. Moteriski kvepalai lacoste yra žasimingi ir jaunatviški. Apelsinas, kardamonas ir vanilė vainikuoti muskuso – viskas ko reikia, kad įkvėptumėte savo vyrą energingiems žygiams.

Kvėpinimosi taisyklės

Moteriski kvėpinimosi būdai yra ne ką mažiau svarbūs nei patys kvepalai. Kvepalai turi būti purškiami ant drėgnos odos, geriausia ten, kur arčiausiai odos jaučiamas pulsas. Kartais rekomenduojama išėjus iš vonios į orą papurkšti kvepalų debesėlį ir taip įžengti į dulksną. Moteriski kvepalai purškiami tokiu būdu sukuria lengvą šleifą.

Moteriski kvepalai gali būti jaučiami nuo kelių valandų iki keliolikos. Ir tai priklauso ne tik nuo to kokie moteriski kvepalai yra kvėpinami, tačiau ir nuo naudojimo subtilybių. Tarkim, moteriski kvepalai jausis ilgiau jeigu jais apipurkšime plaukus arba drabužius. Visgi, čia galioja taisyklė – kas per daug tas negerai. Tad nepersistenkime.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *