Prezervatyvų kaina kinta. Kodėl ir kas ją lemia?

Pradėjus ieškoti prezervatyvų pirmiausia reikia nuspręsti – kurie Jums labiausiai tinka. Dažniausiai radus vieną modelį, kuris atitinka ir savo dydžiu, ir funkcijomis, ir kitomis savybėmis – apsimoka prie jo ir likti.

Tiesa, pradėjus ieškoti galite pamatyti, kad sargių kainos yra labai įvairios. Daugeliui kyla klausimas – ar kaina lemia kokybę? Juk prezervatyvai kaina gali varijuoti nuo 0.99 ct iki 4 eur už dėžutę. Kas daro įtaką kainai?

Prezervatyvai: kaina lemia kokybę

Tai yra viena tų prekių, kurios kokybės tikrai lemia kaina. Kad Jus pasiektų geros kokybės sargis – jam yra atliekama labai daug testavimų. Ir tai yra normalu. Juk sargiai yra atsakingi už saugų seksą, kuris ir yra prioritetas. Taip pat normalu, kad kuo daugiau testų yra atliekama, tai yra, kuo labiau sargis yra tikrinamas – tuo galiausiai jo kaina auga. Tačiau mokamai daugiau už kokybę galite būti ramus, kad prezervatyvas tikrai suteiks tą saugumą, kurio yra tikimasi.

Kai kurie gamintojai bando apeiti įstatymus ir dėl to siūlo sargius pigiau, tačiau ne taip gerai testuotus. Kai kurie žmonės tikina, kad dažniausiai ir ne tokios geros kokybės, kadangi sargis plyšta net nepradėjus jo naudoti. Tai rodo, kad medžiaga yra ne tokia patvari, o jeigu ji nebus kokybiška – juk visa sargio idėja ir liks nefunkcionali, nereikalinga, taip?

Sertifikuoti gaminiai

Pradėjus ieškoti sargių galite pamatyti, jog kai kuriai gamintojai labai garsiai akcentuoja, kad jų gaminiai yra sertifikuoti. Taip pat kai kurie prekybininkai taip pat akcentuoja, kad jie prekiauja tik sertifikuotais sargiais. Tai ir yra tas kokybės įrodymas, kurio reikia daugeliui. Nors nei vieni sargiai nėra 100 procentų apsaugantys, tačiau dauguma gali pasiekti net iki 99 procentų, o tai tikrai daug.

Visgi, būtinai žiūrėkite – kokia saugumo klasė yra ant pakuotės. Nes kai kurie gamintojai siūlo sargius, kurie vizualiai nesiskiria nuo tų, kurie yra sertifikuoti, tačiau kokybės prasme dažnai nuvilia kaskart, kai tik yra naudojami. Ne veltui tyrimai yra atliekami ir taip pat ne veltui yra sertifikuojami gaminiai, kurie įrodo kokybę.

Prezervatyvai: kaina bus mažesnė per akcijas

Jeigu suprantate, kad gera kokybė kainuoja – tokiu atveju siūlome į ją investuoti. Dažniausiai pigiau pakuotė kainuoja tokiu atveju, kai yra perkami didesni kiekiai. Taip pat galite sutaupyti pirkdamas sargius per akcijas. Jas, žinoma, geriausia yra pamatyti internete. Sekite pasiūlymus, kurie dažniausiai akcentuojami socialiniuose tinkluose. Tai padės pamatyti gerą kokybę ir gerą kainą. Žinoma, kai yra tinkamas pasiūlymas – visada pirkite didesnį kiekį, kadangi sargių galiojimo laiko tarpas yra gana ilgas.

Kur perkate prezervatyvus?

Vis daugiau žmonių sargius perka internetu, kadangi tai yra kur kas greitesnė ir patogesnė galimybė rasti tą opciją, kuri Jums labiausiai tinka. Perkant internetu būtinai žiūrėkite, kas prekybos vieta siūlytų prezervatyvus pigiau. Dažniausiai teikiamos ir grąžinimo garantijos, jeigu prekė netiko. Tai yra papildomas saugumo rodiklis, kuris įrodo, kad apsaugos priemonės tikrai geros. Taip pat verta remtis ir kitų žmonių nuomonėmis apie tam tikras virtualias prekybos vietas.

Patikimi prezervatyvai Jums ne tik funkcionaliai tarnaus, tai yra, suteiks patikimą apsaugą lytinių santykių metu, tačiau ir leis patirti kuo daugiau malonumo. Dėl to juos renkantis siūlome daugiau dėmesio skirti ne kainai, tačiau kitoms smulkmenoms, kurios lemia, kad apsauga bus maksimali. Tokia, kokios reikia dažniausiai.

Ko gero geriausia vieta įsigyti prezervatyvus Lietuvoje, yra Prezervatyvai.net internetinė parduotuvė. Joje rasite plačiausią sargių pasirinkimą ir žemiausią prezervatyvų kainą!

Prezervatyvai.net parduotuvę Vilniuje rasite adresu: P. Lukšio g. 2

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *