Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Artėja jūsų sužadėtuvės? Sveikiname! Viena iš pačių įdomiausių šios šventės dalių yra žiedo paieškos bei pirkimas. Paprastai sužadėtuvių žiedas kainuoja nepigiai, todėl rinktis reikėtų itin atidžiai. Jeigu dar visai neseniai tereikėjo apsispręsti tik dėl jo stiliaus ar metalo spalvos, tai šiuolaikinėje eroje jau reikia apsvarstyti daug daugiau pasirinkimo kriterijų.

Juvelyrinių gaminių internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, fashiongold.lt, akys tiesiog raibsta nuo galimų sužadėtuvių žiedų pasirinkimo. Kad pasirinkti būtų lengviau, reikia gerai žinoti savo būsimos žmonos dydį, skonį ir požiūrį į papuošalus.

Taip pat, prieš pirkdami sužadėtuvių žiedą, pasinaudokite ir kitais naudingais patarimais jums:

  • Aklai neįsitraukite į vyraujančias tendencijas. Sužadėtuvių žiedas turi būti klasiškai gražus bei nesenstantis jūsų meilės simbolis. Jį moteris nešios tikrai labai ilgai. Tikėtina, kad net ir po vestuvių žiedą nešios, nes jis dedamas ant kitos rankos, nei vestuvinis. Labai atidžiai rinkitės akmenuką – jis turi tikrai patikti jūsų moteriai. Tai gali būti deimantas, rubinas, safyras, topazas ir kiti. Įvertinkite, ar sužadėtinė mėgsta masyvesnius ar minimalistinio stiliaus papuošalus. Didelį dėmesį reikia skirti ir metalo spalvai, nes vienos moterys mėgsta geltoną auksą, kitos – baltą, trečios aukso išvis nemėgsta. Tereikia atkreipti dėmesį, kokius papuošalus mylimoji šiuo metu nešioja ir pagal tai galėsite priimti teisingą sprendimą.
  • Įsitikinkite, kad perkate tik sertifikuotus gaminius. Aukšta kokybė yra nuoroda į prabangą, o tokiai progai tai itin svarbu. Taip pat pasidomėkite apie akmenuko kilmę. Klientai labai vertina tuos papuošalus, kurių brangakmeniai turi tvarią istoriją ir kai jų kelias nuo kasyklos iki rinkos yra aiškiai žinomas.
  • Neįsipareigokite tik vienam juvelyrui. Būtinai peržvelkite kelias internetines ar fizines juvelyrines ir tik tada pirkite sužadėtuvių žiedą. Vienose kainos gali būti didesnės. Kitose galbūt daugiau papuošalų pasirinkimo vietoje, o kitur –  jie dažniau gaminami pagal užsakymą.
  • Žiedas neturi būti pats brangiausias – jis turi būti mielas bei gražus jums abiems. Kažkada seniau buvo tokia vyraujanti nuomonė kad vyras sužadėtuvių žiedui turėtų išleisti visą savo vieno mėnesio atlyginimą. Tačiau dabar tikrai nėra jokios vienos taisyklės, kuri gali apspręsti žiedo kainą. Visa tai labai individualu ir priklauso tik nuo jūsų.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *