Rankšluostis – ne tik jaukumo simbolis

rankšluostis

rankšluostisAr pastebėjote, kad reklamose gana dažnai rodomas koks nors rankšluostis? (Pavyzdžiui, vonios rankšluostis reklamuojant šampūną.) Taip sukuriamas jaukumo įspūdis. Juk kiekvienas iš mūsų žinome, kaip malonu, kai išėję iš vonios ar dušo apsisiaučiame švelnutėliu vonios rankšluosčiu. O jei pradėtume dar labiau gilintis, tai turbūt ir knygą parašytume – apie tai, kas yra jaukumas, kokia maloni yra medvilnė ar kitokia medžiaga ir pan.

Kasdien praverčiantis daiktas

Jaukumas tikrai svarbu. Tačiau neprošal paminėti, jog rankšluostis yra ne vien jaukumo simbolis, bet ir nepaprastai praktiškas daiktas, priklausantis kasdienybėje būtinų daiktų kategorijai. Pavyzdžiui, norite prieš valgį nusiplauti rankas. Nusiplaunate ir… Turbūt neisite valgyti, kol rankos šlapios. Ką, nejaugi lauksite, kol visi lašai nuvarvės? Aišku, kad ne. Paprasčiausiai pasinaudosite rankšluosčiu. Mažesniu ar didesniu, su piešiniais ar vienspalviu…

Atėjus laikui plauti indus, taip pat pravers specialiai šiam reikalui įsigyta šluostė. Ir tikriausiai net neverta pradėti skaičiuoti, kiek įvairiausių rankšluosčių yra namie. Pasufleruosime: gana daug.

Dėmesys medžiagai ir apipavidalinimui

Kadangi keliomis eilutėmis aukštėliau kaip pavyzdį pasitelkime valgymą, pratęsime virtuvės temą.

Virtuvinių rankšluosčių pasiūla plati. Netgi labai. Tai vėlgi sufleruoja, koks naudingas ir kasdien reikalingas daiktas yra rankšluostis. Kokių savybių tikisi pirkėjai?

Dėmesį patraukia konkretaus produkto apipavidalinimas, tačiau atsižvelgiama ir į kitus kriterijus. Štai medžiaga turėtų būti gerai sugerianti drėgmę. Valote lėkštę, o ji kaip šlapia, taip šlapia? Vadinasi, ne patį tinkamiausią rankšluostį pasirinkote!

Pirkėjai nori, kad įsigytas daiktas būtų nevienadienis. O rankšluosčio ilgaamžiškumas susijęs su konkrečia medžiaga. Sakykim, linas. Iš jo kokybiškai pagaminta šluostė tarnaus ilgai.

Beje, linas pagirtinas ir dėl minėtų drėgmės sugėrimo savybių.

Praktiška – verta dėmesio. O jei dar gražu? Tada tai tobulas derinys! Gamintojai stengiasi pateikti ne tik praktiškus, bet ir dailius produktus. Virtuvinis rankšluostis gali būti tinkamas visiems metų laikams, tačiau artėjant Kalėdoms visai nieko variantas su elniais ir šventinėmis kepurėmis, ar ne? Arba artėjant Lietuvos valstybės šimtmečiui – su užrašu „Lietuva“.

Pokalbis apie kainą

Nusipirkus kokį brangesnį daiktą gal ir nesinori atskleisti tikslios sumos (viskas priklauso nuo žmogaus ir nuo to, kokioje kompanijoje apie pirkinį kalbama). Tačiau rankšluosčiai nepatenka į brangių daiktų temą. Ypač nedideli virtuviniai. Bet ką atsakytumėte, jeigu kas paklaustų, ar renkatės pigesnį ir mažiau kokybišką, ar brangesnį ir kokybiškesnį produktą? Tai nėra sudėtingas klausimas, mat kokybiškumui suteikiama pirmenybė. Kaip nusipirkti aukštos kokybės produktą ir sutaupyti? Jei esate pirkę rankšluosčių elektroninėje parduotuvėje ir prekėmis esate patenkinti, kodėl neapsipirkti dar kartą, palaukus kokios akcijos? Taip būsite užtikrinti, kad šluostės nenuvils, ir vieną kitą monetą galėsite įmesti į taupyklę.

Prieš įsigyjant…

Kadangi prakalbome apie pirkimą internetu, patarimas paprastas, bet vertingas: nepagailėkite vienos kitos minutės, paskaitykite, kas nurodyta prie produktų. Taip rankšluosčių pasirinkimas bus tikslingas. O jei apie produktus nieko nerašoma, gal reikėtų ieškoti kitoje parduotuvėje?..

 

 

 

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *