Vyriški ir moteriški vestuviniai žiedai: kuo skiriasi ir kaip išsirinkti?

vestuviniai žiedai

vestuviniai žiedaiArtėjant gražiausiai gyvenimo šventei, būsimieji jaunavedžiai ima svarstyti: kaip pasirinkti vestuvinius žiedus? Puiku, jei jūsų norai sutampa, tačiau, ką daryti tuo atveju, jei pageidaujame skirtingų dirbinių? Žinoma, visuomet galima galvoti apie tradicinio dizaino žiedus, savo paprastumu ir subtilia elegancija sužavėjusius ne vieną kartą. Tiesa, keičiantis laikams, keičiasi ir mūsų poreikiai, todėl rinkdamiesi papuošalus tampame vis drąsesni ir išradingesni.

Nors įprastai vestuviniai žiedai yra vienodo dizaino, vis dažnesnis jaunųjų pasirinkimas – individualūs žiedai, besiskiriantys savo forma ir papuošimais. Šių žiedų bendrumą galima pabrėžti graviruotomis frazėmis – šios gali viena kitą papildyti, pratęsti arba niekuo nesiskirti. Itin dažnas pasirinkimas – vestuvių datos ir mylimųjų inicialų graviravimas.

Šiuolaikiniai vestuviniai žiedai įgyvendina unikaliausias dizaino ir formų idėjas ir yra pritaikomi išrankiausio kliento poreikiams. Moterys paprastai renkasi deimantais ar kitais brangakmeniais puoštus dirbinius, pirmenybė skiriama siauriems žiedeliams. Vyrai vertina plačius ir tvirtus žiedus, pabrėžiančius jų stiprybę ir jėgą. Jei minėtoji pora nori vienodo dizaino dirbinių, tai reiškia, kad neišvengiamai vienam ar kitam partneriui teks aukotis. Nepamirškite, kad vestuvinis žiedas paprastai nešiojamas visą gyvenimą, todėl turėti papuošalą, kuris jūsų nedžiugina, yra mažų mažiausiai kvaila.

Viena paprasčiausių alternatyvų – pirkti tradicinio dizaino žiedus, besiskiriančius pločiu. Moterims rekomenduojami kiek siauresni žiedeliai, vyrams – platesni. Tiesa, jei norite skirtingų žiedų, neturėtumėte savęs varžyti – minėtoji praktika taikoma daugelyje valstybių, pvz., JAV gyvenančios poros daugybę metų puošiasi skirtingais žiedais ir nekelia jokių papildomų klausimų. Kitaip sakant, vestuviniai žiedai yra jūsų pasirinkimas, nulemtas individualių jūsų norų.

Jei nusprendėte rinktis skirtingus vestuvinius žiedus, būkite atsargūs – nepamirškite, kad nesensta tik klasika, visos kitos mados tendencijos gali pasikeisti ir prarasti savo aktualumą. Kitaip sakant, netradicinio dizaino dirbinį pirkite tik tuo atveju, jei jis iš tiesų jums patinka, nesivaikykite mados ir naujausių stilistų sprendimų, kadangi prabėgus keliems metams šie žiedai gali atrodyti juokingai.

Rinkdamiesi žiedą ypatingą dėmesį skirkite metalui. Šiuo metu didžiausio kliento palankumo sulaukia rausvo aukso dirbiniai. Ypatingai vertinamas ir baltasis auksas. Ieškantiems originalaus sprendimo, siūlomi išskirtinių spalvų, pvz., žydro ar net juodo aukso dirbiniai. Pirkdami spalvoto metalo papuošalus, gerai pagalvokite, ar šie iš tiesų derės prie jūsų stiliaus ir nekels sunkumų ateityje. Vertindami ateities perspektyvas, nepamirškite, kad laikui bėgant gali keistis jūsų pirštų storis, todėl geriausias sprendimas – rinktis gaminį, kurį vėliau galėsite praplatinti arba susiaurinti.

You Might Also Like

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *