Vasara dažniausiai yra tas metų laikas, kai suintensyvėja vestuvių metas. Nors senais laikais dažniau poros susituokdavo rudenį, bet šiandien sužadėtiniai nori gero oro, gražių nuotraukų gamtoje, ilgas vakaras tokiai svarbiai gyvenime šventei paminėti ir nenori, kad būtų šalta už lango. Tad labiau tikėtina, jog vasarą Lietuvoje daugelis kriterijų bus išpildyti. Visgi prieš planuojant vestuvių ceremoniją, dar reikia, kad prieš tai įvyktų sužadėtuvės. O pastarosios tikriausiai net neįsivaizduojamos be šiai šventei skirtų papuošalų. Tai – sužadėtuvių žiedai. Jie dažnai yra kiek kitokie nei pagrindiniai, vestuvėms skirti, žiedai, bet tikrai ne ką mažiau svarbūs ar gražūs. Aišku, grožis kiekvienai porai yra labai individualus dalykas ir tie sužadėtuvių žiedai, kurie patiks vienai susižiedavusiai porai, gali visai nepatikti kitai. Tad labai dažnai yra užsakomi bei gaminami pagal individualius užsakymus. Jums tereiks juvelyrui išsakyti savo pageidimus, arba, jei tokių neturite, ar net nenumanote, kaip Jūsų sužadėtuvių žiedai turi atrodyti, tai tavo darbą puikiai išmanantis profesionalas labai mielai patars ir padės išsirinkti norimus papuošalus, kurie dažnai rankas puošia visą likusį gyvenimą.
Kartais gali pasirodyti, kad galbūt neverta išlaidauti – geriau praleisti sužadėtuvių šventę ir iš karto nerti į vestuvių planavimą. Bet, mieli mylimieji, sustokite akimirkai. Jei jau galvojate apie santuoką, tai tikrai mylite vienas kitą ir būtent sužadėtuvių žiedų reikšmė yra simbolinis ženklas meilės bei atsidavimo vienas kitam. Susižadėję iškart simboliškai pasižadate praleisti savo gyvenimą kartu. Tad verta šį žingsnį įprasminti ir parodyti tą didžią kunkuliuojančią tarpusavyje meilę, kuria dalijatės su savo sužadėtiniu jau dabar. O jau kokie sužadėtuvių žiedai atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, nuspręs būsimas jaunikis, pasipiršdamas savo moteriai arba žiedus savo šventei išsirinks abu mylimieji.
Dar tik galime priminti, kad gūžiais ir tokiais senais Antikos laikais sužadėtuvių žiedai buvo maunami būtent ant kairės rankos bevardžio piršto. Taip buvo daroma todėl, kad žmonės tikėjo, jog šis pirštas tiesiogiai sujungtas su širdimi “meilės vena”. Dažnai ši tradicija dar gaji ir tarp šiuolaikinių porų. Bet visgi negalima to taikyti kaip privalomos taisyklės. Žiedą galite mūvėti ant bet kurio piršto.