Šviesūs plaukai puikiai atrodo juos nudažius, tačiau spalva gali gana greitai pasikeisti dėl blukimo, vandenyje esančių mineralų ir kitų stresorių veikimo. Balikliai ir dažai naudojami plaukų dažymo metu taip pat pažeidžia plauko struktūrą, o tai lemia savaime greitesnį spalvos blukimą.
Norint, kad kasdien plaukai atrodytų taip pat puikiai, kaip dažymo dieną, ypač šviesius plaukus reikia reguliariai tonizuoti, o violetinis šampūnas yra vienas paprasčiausių būdų tai padaryti. Jis gali būti naudojamas net natūraliai šviesiems plaukams, norint pagerinti jų spalvą be jokios žalos.
Kaip veikia violetinis šampūnas?
Plaukai nebūna vienos spalvos. Tiesą sakant, daugybė skirtingų tonų susilieja, kad būtų gauta galutinė spalva ir nesvarbu, ar plaukai yra natūralūs ar dažyti. Šviesūs plaukai turi pagrindinį geltoną toną, kuris susilieja su kitais šviesiai atspalviais. Kai šviesūs dažai pradeda blukti, pasikeičia spalvų tonas ir plaukai gali įgauti žalsvą atspalvį.
Spalvų teorija
Violetinis šampūnas, naudodamas paprastą spalvų teorijos principą, gali neutralizuoti žalius ir išryškinti geltonus atspalvius. Lygiai taip pat, kaip piešiant ar dažant sienas galima maišyti kelias skirtingas spalvas, norint išgauti naujus atspalvius, taip pat susilieja ir plaukų spalvos.
Spalvų gamoje violetinė spalva yra visiška priešingybė geltonai, tačiau priešingos spalvos, susijungusios neutralizuoja viena kitą. Dėl šio efekto violetinis pigmentas šampūne koreguoja geltonus plaukus, panaikindamas nepageidaujamus atspalvius.
Priklausomai nuo tonizuojančio šampūno stiprumo, jis gali puikiai tikti tiek smėlio atspalvio, tiek ypač šviesiems plaukams. Plačiau apie šampūnus šviesiems plaukams pasiskaityti ir išsirinkti tinkamiausią galima specializuotose plaukų priežiūros priemonių internetinėse parduotuvėse.
Naudojimas
Tai, kaip dažnai reikėtų naudoti produktą priklauso tik nuo asmeninių poreikių ir pageidaujamo efekto. Ypač šviesių plaukų savininkės violetinį šampūną gali naudoti tiesiog vietoj įprasto.